Народну Раду визнали й Жовківська міська та районна ради

18:26 29 січня 2014 р.


Фото: transkarpatia.net

Ними також ухвалено рішення про заборону Компартії й «Партії регіонів», за що голосували й п’ятеро депутатів від останньої з них.

29 січня на сесії Жовківської районної ради депутати ухвалили за пропозицією голови фракції ВО «Свобода» Костянтина Орловського рішення про визнання Народної Ради України органом, уповноваженим представляти інтереси народу України. Також рада повернула собі делеговані повноваження РДА та створила виконавчий комітет і муніципальну дружину. 

За пропозицією  депутата-свободівця Михайла Дмитріва ухвалено рішення про заборону діяльності в районі «Партії регіонів» та «Комуністичної партії», які причетні до злочинів проти народу. Ці рішення одностайно підтримали всі 65 присутніх на сесії депутатів, зокрема п'ятеро – від «Партії регіонів». Перед тим фракція ПР в райраді оголосила про саморозпуск.

Цього ж дня відбулася позачергова сесія Жовківської міської ради, на якій депутати проголосували за визнання Народної Ради та створення муніципальної дружини. Депутати підтримали пропозицію свободівця Ігоря Пителя про заборону в Жовкві «Партії регіонів» та комуністів.

Про це повідомляє сьогодні, 29 січня, прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

dailylviv.com

До теми

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу