Народну раду створено й у Вінниці (відео)

19:17 25 січня 2014 р.


Фото: unian.ua

Про це під час брифінгу оголосив народний депутат від «Батьківщини» Андрій Шевченко (на фото).

Зокрема він заявив: «На цей момент ми можемо говорити, що громада Вінниччини взяла відповідальність за долю області в свої руки. Те, що зранку тут відбулося, – це було реакцією людей на незадовільні дії керівництва області і на неадекватну реакцію на те, що зараз відбувається в країні. Та атмосфера, в якій ця сесія розпочиналась, спровокувало у людей реакцію. Зранку була спонтанна реакція людей на абсолютно неадекватну поведінку керівників області у світлі того, що відбувається в країні. Зараз утворена Народна рада Вінниччини. Це структура, яка буде координувати свої дії із Народною радою України».

Андрій Шевченко повідомив також, що утворено тимчасовий виконком Народної ради, й запропонував на найближчий час вважати головами виконкому НР трьох співголів - Людмилу Щербаківську, Олексія Фурмана й Сергія Свитка. Нардеп інформував також: «Найближчі години склад виконавчого комітету буде розширений і уточнений. Завдання Народної ради Вінниччини і виконавчого комітету – підтримання порядку в області, недопущення репресій по відношенню до людей і подальша координація своїх дій із людьми із громадою по усій Україні».

Депутат зазначив, що наразі очікується реакція міліції на спільне забезпечення порядку в приміщенні, й додав: «Ми були в діалозі з міліцією і наш заклик до міліції – разом здійснювати спільне патрулювання та спільний контроль за порядком у приміщенні ОДА, тобто встановити спільно із міліцією пости охорони порядку. Це був би хороший приклад для усієї країни і це було б гарантією, що тут буде мир і спокій. Остаточної відповіді на цей заклик від керівництва міліції поки що немає», -.

Андрій Шевченко запевнив, що зараз у приміщенні ОДА діє повний порядок – ніхто не трощить двері, ніхто не штурмує кабінети, в повній безпеці майно. Повідомляючи про це в суботу, УНІАН нагадує: «Сьогодні, 25 січня, у Вінниці мітингувальники захопили приміщенням ОДА та облради. Мітингувальники вимагають відставки губернатора Івана Мовчана».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу