Народне віче вирішуватиме в неділю питання звільнення адмінбудівель

13:50 14 лютого 2014 р.


Фото: radiosvoboda.org

Про це заявив прес-секретар ВО«Свобода» Тарас Косівський.

Він повідомив у п'ятницю інформагенції «РБК-Україна», що учасники Євромайдану приймуть рішення про те, чи розблокувати захоплені ними в Україні адміністративні будівлі, на Народному віче 16 лютого. Тарас Косівський також запевнив, що «активісти «Свободи» в регіонах нічого не будуть робити без рішення Майдану».

Своєю чергою, народний депутат від ВО «Свобода» Юрій Сиротюк повідомив інформагенції «РБК-Україна»: «Якщо всі заручники будуть відпущені, то тоді Майдан може звільнити адмінбудівлі... Якщо влада виконає зобов'язання, то ми також зможемо виконати свої зобов'язання. Але у випадку якщо влада порушить домовленості, то ви розумієте, що після звільнення цих приміщень через п'ять хвилин вони знову можуть бути зайняті».

Відтак «РБК-Україна» нагадує, що термін, відведений законом про звільнення учасників Євромайдану від кримінальної відповідальності для звільнення адмінбудівель і транспортних шляхів, закінчується 17 лютого. Зокрема учасники Євромайдану блокують шість будівель органів державної влади та місцевого самоврядування: Івано-Франківську, Львівську та Тернопільську обласні державні адміністрації, а також Київську міську держадміністрацію, Сокальську районну держадміністрацію Львівської області та сесійний зал Полтавської облради.

Як інформував «Щоденний Львів», у неділю, 16 лютого Народне віче обговорюватиме план «мирного наступу».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу