«Регіонали» з груп Ахметова й Тігіпка відмовилися підтримати силовий сценарій, – Богословська (відео)

19:14 29 січня 2014 р.

Фото до новини


Фото: epravda.com.ua

Депутат стверджує, що їх намагалася «дотиснути» група, підконтрольна Клюєву.


Відео: 5 канал

Позафракційна депутат Інна Богословська заявила в ефірі «5 каналу», що у вівторок вранці на засіданні фракції «Партії регіонів» люди з «груп Рината Ахметова та Сергія Тігіпка» відмовилися підтримати силовий сценарій розв'язання кризи в Україні. За словами депутата, на ранок 28 січня «сценарій з введення надзвичайного стану не був знятий». Богословська розповіла також:

«Була зроблена спроба дотиснути фракцію під силовий сценарій. Цим займалася група, підконтрольна Клюєву (голові адміністрації президента. – Ред.), і частина людей, які на нього зорієнтовані у фракції. У відповідь представник групи, в яку зібрані люди, орієнтовані на бізнесмена Ріната Ахметова, Воропаєв сказав, що уповноважений зробити заяву від 40 депутатів про те, що вони відмовляються надалі підписувати будь-які папери і голосувати будь-які питання в залі без дотримання процедури.

Таким чином була проведена перша дуже серйозна акція, що демонструє, що використовувати гідних, сильних людей у фракції як пішаків в чиїйсь темній грі вже неможливо. Наприкінці засідання фракції таку ж заяву зробила група Сергія Тігіпка, до якої входять 38 осіб.

Таким чином на сьогодні 78 людей чітко проявили свою позицію. Це плюс до тих кількох десятків мажоритарників, які протягом останнього тижня дали сигнали про те, що вони більше не будуть ніколи підкорятися «в темну», тому що дійсно 16 січня використовували абсолютну більшість фракції регіонів «в темну».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини