Нардепи не набрали необхідних для збільшення собі зарплати 226 голосів

14:15 17 січня 2017 р.

Верховна Рада не змогла прийняти власний кошторис на 2017 рік, яким, водночас, встановлювалось збільшення заробітних плат нардепів і голови парламенту.

Постанова №5573 не набрала необхідних 226 голосів і вважається відхиленою. Перед голосуванням у залі виникли суперечки щодо доцільності підняття зарплат нардепам і самого механізму визначення її обсягу.

Голова парламенту Андрій Парубій заявив із цього приводу: «З 2013 року у Верховній Раді не приймався її кошторис. Я вітаю регламентний комітет, що цього року спільно з апаратом вони підготували фінансовий документ, щоб не в ручному режимі, через розпорядження регламентного комітету і голови відбувалося фінансування Верховної Ради, а через постанову. Разом з тим, я погоджуюся з деякими виступаючими, що підняття заробітної плати в частині народних депутатів є надмірним».

Відтак, спікер запропонував внести зміни в постанову, згідно з якими зарплата нардепів збільшується не до 20 мінімальних мінімумів, а до 15, а також зазначив: «А натомість ми могли збільшити фонд помічників і радників народних депутатів».

Про це повідомили сьогодні, 17 січня, в інтернет-виданняі «Українська правда» 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу