Нардеп Ярослав Дубневич найменше займається законотворчістю у парламенті

12:37 15 травня 2020 р.

  • 0

Серед львівських депутатів-мажоритарників найактивнішими законотворцями були Михайло Бондар (46 законодавчих ініціатив) і Тарас Батенко (42 ініціативи).

З-поміж усіх 290 законодавчих ініціатив депутатів-мажоритарників Львівської області 94% або 274 з них є колективними і лише 6% (16 ініціатив) - індивідуальні. 

Найменше законотворчих колективних ініціатив було подано за авторства Ярослава Дубневича (7 ініціатив) і Ореста Саламахи (7 ініціатив).

Найбільше законотворчих ініціатив індивідуального авторства у Юрія Камельчука – 7. 

За висновками Головного науково-експертного управління (ГНЕУ), до більшості законопроєктів і постанов депутатів-мажоритарників Львівської області було висловлено зауваження або рекомендації про повернення законотворчих ініціатив на доопрацювання. 

Щодо усіх законодавчих ініціатив львівських мажоритарників подано 62 зауваження, 14 позитивних і 73 негативних висновків, а до 141 ініціативи - ще немає жодних висновків (47%).

А ось профільні комітети рідше висловлюють зауваження або частіше надають позитивні висновки. Ними було надано 61 позитивний і 31 негативних висновків, а також щодо 6-ти ініціатив подано зауваження. Проте стосовно 192 ініціатив (66%) профільними комітетами досі не подано жодних висновків.

Значна частина законотворчих ініціатив народних депутатів-мажоритарників Львівщини ще не отримали висновків ГНЕУ і профільних парламентських комітетів.

Про це повідомила ГМ "Опора". 

 

Коментарі(0)

До теми

15:18 27 травня 2020 р.

Львів став більшим на 18 сіл, селищ і містечок: уряд затвердив ОТГ

На засіданні у середу, 27 травня, Кабмін затвердив перспективний план формування територій громад Львівської області. До Львівської ОТГ, щодо якої було найбільше дискусій, окрім Львова, увійдуть ще 17 прилеглих населених пунктів. Загалом в області передбачено 73 об’єднані територіальні громади.

Рубрика: Політика

17:22 26 травня 2020 р.

ЛОДА пообіцяла прихильникам Брюховицької ОТГ донести їхню позицію до Президента й Уряду

Сьогодні, 26 травня, жителі села Домажир та довколишніх сіл перекрили дорогу у Підрясному. Люди протестують проти приєднання їхніх сіл до Львова, вимагаючи створення Брюховицької ОТГ.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу