Нардеп від БПП прогнозує перемогу Опозиційного блоку навіть в Західній Україні

15:06 29 травня 2015 р.

«У нас є всі підстави вважати, що в Україні сформовано мафію Яценюка з числа бізнес-партнерів, друзів дитинства прем’єра, з числа вчорашніх засновників політичних проектів, спонсорів політичних проектів, родичів, земляків, які курують найбільш потужні корупційні сфери». Про це сьогодні, 29 травня, у Львівському прес-клубі під час прес-конференції заявив народний депутат від «Блоку Петра Порошенка», представник профспілок у Верховній Раді та перший заступник голови комітету ВРУ з питань соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергій Каплін.

- Є всі підстави стверджувати, що частина роботи прем’єра полягає я в тому, щоб віддати борги тим, хто був спонсором його політичної сили на попередніх парламентських виборах. Таких людей є двоє - Коломойський і Ахметов, - стверджує нардеп.

За його словами, робоча група з розслідування законності нарахувань тарифів для населення зробила висновки, що тарифи в цілому в країні завищені від трьох до п’яти разів. Але змусити їх знизити нардепи самі не можуть. Для цього вони потребують підтримки громадськості.
- Ми будемо мобілізовувати людей під Верховну Раду та обласні адміністрації, звертатися з вимогою до мажоритарних депутатів та спис очників, щоби домогтися розслідування справедливості нарахування тарифів і негайних їх зменшення, - обіцяє Сергій Каплін.

На його думку, у всьому винні корупційні схеми уряду.
- Куди йде газ українського видобутку? Нагадаю, його вартість близько 30 доларів, що в 10 разів менше, ніж російський газ. Ми маємо інформацію, що цей газ в поточному році продавали українським олігархам з суттєвою знижкою. А українцям продавали газ, який купували в Росії. І це одна з причин суттєвого збільшення тарифів, - каже він.

Також, за його словами, місцеві влада саботує встановлення лічильників у громадян. А все через те, що норми споживання тепла у будинках, де немає лічильників, держава завищуює в 3-5 разів. За його словами, зараз уряд готовий компенсувати 30 відсотків витрат на встановлення лічильників тепла у будинках.
- Це тільки перша ластівка. Ми домоглися зменшення норм споживання для будинків, які не мають лічильників, - каже нардеп.
За його словами, нинішня ситуація з тарифами та іншими соціальними чинниками може призвести до того, що на наступних виборах Опозиційний блок може отримати перемогу в окремих містах навіть Західної України.  

dailylviv.com

До теми

20:54 30 жовтня 2020 р.

ПЦУ - єдина канонічна православна церква на території України, - Вселенський патріарх Варфоломій

"Ми тимчасово терпимо існування українських ієрархів під Росією (УП МПЦ) не як місцевих правлячих єпископів, а лише як титулярних або тих, що перебувають (мають резиденцію) в Україні", - повідомив Вселенський патріарх Варфоломій.

Рубрика: Політика

19:11 30 жовтня 2020 р.

47 нардепів хочуть приховати незаконне збагачення. Серед них - два Тараси зі Львова: Козак і Батенко

Національне агентство з питань запобігання корупції назвало повний список народних депутатів, які проти електронного декларування свого майна і відповідальності за "помилки".

Рубрика: Політика

12:36 30 жовтня 2020 р.

КГБ рекомендувало Віталія Коротича для встановлення «культурних контактів» з українською діаспорою

Центр досліджень визвольного руху спільно з архівом Служби безпеки України та Архівом національної пам’яті публікує у вільному доступі оцифровані копії документів з архівів КҐБ про членство УРСР в ООН.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу