Нардеп Леся Оробець не йде на сьогоднішнє засідання Верховної Ради

00:28 28 січня 2014 р.

Фото до новини


Фото: dt.ua

Бо вона впевнена, що там «проголосують» пакет «якихось речей типу розстрілювати на місці без суду і слідства на розсуд кожного беркутівця».

Народний депутат Леся Оробець розмістила приблизно дві години тому на своїй сторінці в мережі «Facebook» пояснення «Чому я не йду на завтрашнє засідання Верховної Ради України»:

«По-перше, немає ні найменшої впевненості, що, зайшовши в приміщення на Грушевського, я з нього вийду. Пацанам зірвало башню остаточно, і поки сил задушити народне повстання у них немає (але БАТЯ, вони стараються – див. «Дзеркало Тижня» про постанову Кабміну збільшити кількість беркуту і грифону з 5 до 30 тис. – так, переговори, ніяких провокацій) – ясно що постараються давити самих борзих – див. зникнення Булатова і багатьох інших в останні дні. І беркути лазять там вольготно по приміщенню ради і комітетів, не звертаючи уваги на блідих прапорщиків УДО.

По-друге, там явно готовий іще пакет якихось речей типу розстрілювати на місці без суду і слідства на розсуд кожного беркутівця і тому подібне. Які би звуки там хто не видавав. 

По-третє, цей пакет «проголосують». Хоч 100 чоловік, хоч 10, Олійник порахує, Рибак підпише.

Перешкодити їм силовим шляхом ніхто не зможе і не буде, як показало 16 січня. І в мене з цього приводу залізобетонна відмазка – я жінка, в рукопашну йти не повинна, та й ефекту з мене однієї буде мало, а з ладу я вийду гарантовано.

По-четверте, можливо, не буде ніяких журналістів і телетрансляцій. Так що у мене не буде цього разу фотографії, на якій розставляти номерочки. 

По-п'яте, а для чого цирк про порядок денний і вимоги? Хтось реально вірить, що передбачається якийсь компроміс?

Чи що якщо регіоналів і комуністів прийде менше 226 чоловік, то усі ці речі не «проголосують»? Плачу з ясним сумом за наївністю таких людей.

Народ, гуртуємось. До попередніх злочинів додались Запоріжжя, Дніпропетвовськ, Суми, три рази Черкаси.

Всі, і ми, і вони, сіли в поїзд, з білетом в один кінець, і поїзд уже набрав швидкість. Україна переможе!

P. S. Будуть в Раді приймати щось путнє, типу закону про вибори Президента України в березні 2014 року чи про заборону беркуту як злочинної організації – прилечу сизою птицею, як Ярославна в «Слові о полку Ігоревім».

P.P.S. Думаю, що всі розуміють, що посада голови уряду чи міністра при президенті януковичі, прокурорі пшонці, сбушнику якименку, голові ап клюєві і губернаторах типу «гепа-доба», і тотальному колапсі економіки, від якого путінські кредити не врятують, і гарантованій 100% втраті підтримки народу – це навіть не електричний стілець, а стрибок з башти Бурж-ель-Халіфа в надії, «що все буде добре».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини