Наразі за президентство Порошенка – 38,3% опитаних, за Тігіпка – 17,9%, за Тимошенко – 11,6%

21:21 2 квітня 2014 р.


Фото: dt.ua

Всеукраїнська громадська організація «Передові Правові Ініціативи» оприлюднила перші рейтинги учасників президентських перегонів після відмови брати участь у них Віталія Кличка.

Згідно з цим дослідженням, понад 80% виборців готові або скоріше готові прийти на виборчі дільниці. А вже визначились зі своїм вибором більше 45,3% українців. 

За результатами опитування електоральні орієнтації щодо рейтингів кандидатів на президентських виборах розподілилися наступним чином:

Петро Порошенко – 38,3%

Сергій Тігіпко – 17,9%

Юлія Тимошенко – 11,6%

Юрій Бойко – 6,9%

Олег Тягнибок – 3,3%

Петро Симоненко – 3,2%

Ольга Богомолець – 2,5%

Олег Ляшко – 2,3%

Анатолій Гриценко – 1,7%

Дмитро Ярош – 1,3%

Михайло Добкін – 1,1%

Інший кандидат – 1%

Не підтримую жодного з кандидатів – 5,1%

Не брав би участі у виборах – 3,8%

За повідомленням соціологів, симпатії прихильників, які в 2010 році в другому турі виборів Президента України проголосували за Віктора Януковича, розподілилися між двома кандидатами-регіоналами: Сергієм Тігіпком і Юрієм Бойко. Деякі з них готові проголосувати за Петра Симоненка та Михайла Добкіна, але значна частина тих, хто проголосував за Януковича, (більше 60%) ще не визначилися з підтримкою опозиційного кандидата.

Зокрема, немає чіткої визначеності і серед прихильників ВО «Батьківщина». Так, електоральні настрої прихильників Юлії Тимошенко, які у 2010 році проголосували за неї в другому турі президентських виборів, поки тільки частково готові віддати їй свої голоси. 

Більшість опитаних респондентів, які проголосували за Тимошенко у другому турі, (більше 65%)  надають перевагу  самовисуванцю Петру Порошенку. Як показали результати опитування, серед набраних Порошенком голосів, 1/3 частину складають виборці, які мали намір голосувати за лідера партії «УДАР» Віталія Кличка.

Інша частина прихильників Тимошенко готова віддати свої голоси за лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока та лідера Радикальної партії Олега Ляшка. Найменше голосів серед опитаних респондентів набирає лідер Правого сектора Дмитро Ярош.

Аудиторія дослідження ВГО «ППІ»: все доросле населення України віком від 18 років. Кількість опитаних респондентів (без АР Крим р. і Севастополь): 4500. Максимальна похибка вибірки (довірчий інтервал) не перевищує 1,5 %.

Всеукраїнське громадське об'єднання «Передові Правові Ініціативи» працює з 2007 р. Одним із основних видів діяльності ВГО «ППІ» є проведення всеукраїнських соціологічних опитувань. Так, результати останніх соціологічних досліджень і екзит-полів, проведених ВГО «ППІ» на позачергових виборах у Верховну Раду України (15 грудня 2013 р.), підтвердили оголошені результати голосування ЦВК. Статистична похибка становить 2,5 %.

Про це повідомляє сьогодні, 2 квітня, УНІАН.

dailylviv.com

До теми

14:42 27 листопада 2020 р.

Замість Лопачака Садовий хоче секретаря ЛМР від Європейської солідарності

Новообраному міському голові Львова Андрію Садовому не сподобалася ймовірна кандидатура секретаря міськради від ВО "Свобода". Опозиційна до мера депутатська більшість називала претендентом на цю посаду Маркіяна Лопачака.

Рубрика: Політика

11:37 27 листопада 2020 р.

Міст ТБ втратив супутникове мовлення, але його колишній бренд ZIK там залишиться

Учора Національна рада задовольнила і клопотання ТОВ Телерадіокомпанія «Міст ТБ», м. Львів (логотип «ZIK») щодо анулювання ліцензії на супутникове мовлення у зв’язку з припиненням діяльності.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу