Наразі за президентство Порошенка – 38,3% опитаних, за Тігіпка – 17,9%, за Тимошенко – 11,6%

21:21 2 квітня 2014 р.


Фото: dt.ua

Всеукраїнська громадська організація «Передові Правові Ініціативи» оприлюднила перші рейтинги учасників президентських перегонів після відмови брати участь у них Віталія Кличка.

Згідно з цим дослідженням, понад 80% виборців готові або скоріше готові прийти на виборчі дільниці. А вже визначились зі своїм вибором більше 45,3% українців. 

За результатами опитування електоральні орієнтації щодо рейтингів кандидатів на президентських виборах розподілилися наступним чином:

Петро Порошенко – 38,3%

Сергій Тігіпко – 17,9%

Юлія Тимошенко – 11,6%

Юрій Бойко – 6,9%

Олег Тягнибок – 3,3%

Петро Симоненко – 3,2%

Ольга Богомолець – 2,5%

Олег Ляшко – 2,3%

Анатолій Гриценко – 1,7%

Дмитро Ярош – 1,3%

Михайло Добкін – 1,1%

Інший кандидат – 1%

Не підтримую жодного з кандидатів – 5,1%

Не брав би участі у виборах – 3,8%

За повідомленням соціологів, симпатії прихильників, які в 2010 році в другому турі виборів Президента України проголосували за Віктора Януковича, розподілилися між двома кандидатами-регіоналами: Сергієм Тігіпком і Юрієм Бойко. Деякі з них готові проголосувати за Петра Симоненка та Михайла Добкіна, але значна частина тих, хто проголосував за Януковича, (більше 60%) ще не визначилися з підтримкою опозиційного кандидата.

Зокрема, немає чіткої визначеності і серед прихильників ВО «Батьківщина». Так, електоральні настрої прихильників Юлії Тимошенко, які у 2010 році проголосували за неї в другому турі президентських виборів, поки тільки частково готові віддати їй свої голоси. 

Більшість опитаних респондентів, які проголосували за Тимошенко у другому турі, (більше 65%)  надають перевагу  самовисуванцю Петру Порошенку. Як показали результати опитування, серед набраних Порошенком голосів, 1/3 частину складають виборці, які мали намір голосувати за лідера партії «УДАР» Віталія Кличка.

Інша частина прихильників Тимошенко готова віддати свої голоси за лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока та лідера Радикальної партії Олега Ляшка. Найменше голосів серед опитаних респондентів набирає лідер Правого сектора Дмитро Ярош.

Аудиторія дослідження ВГО «ППІ»: все доросле населення України віком від 18 років. Кількість опитаних респондентів (без АР Крим р. і Севастополь): 4500. Максимальна похибка вибірки (довірчий інтервал) не перевищує 1,5 %.

Всеукраїнське громадське об'єднання «Передові Правові Ініціативи» працює з 2007 р. Одним із основних видів діяльності ВГО «ППІ» є проведення всеукраїнських соціологічних опитувань. Так, результати останніх соціологічних досліджень і екзит-полів, проведених ВГО «ППІ» на позачергових виборах у Верховну Раду України (15 грудня 2013 р.), підтвердили оголошені результати голосування ЦВК. Статистична похибка становить 2,5 %.

Про це повідомляє сьогодні, 2 квітня, УНІАН.

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу