Наливайченко у Львові розповів про покарання Порошенка

19:34 7 вересня 2018 р.

Мій план подолання корупції – наведення порядку на верхівці влади. Казна країни наповниться, тому що не будуть красти ані Президент, ані влада. Будуть вжити жорсткі заходи та покарані за гратами усі: від Павла Лазаренка – до Петра Порошенка. І з їхніх офшорів буде повернуто вкрадене через міжнародні суди.

Про це сьогодні, 7 вересня, під час дискусії на тему «Відновлення миру: чи працює державна програма, і чи є альтернатива?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

За його словами, вже зараз європейські країни припиняють діяльність  транзитних банків, через які виводили гроші в офшори нинішньої та попередньої влади.

- Я стверджую, що вже до виборів будуть закриті та арештовані офшорні рахунки нинішньої та попередньої влади. Реваншисти Януковича сподівалися використати викрадені гроші на підкуп виборців. Їм – велике вітання в лапках, - запевнив політик.
Валентин Наливайченко також розповів про покарання для чинного Президента.

- Перше – це його особиста відповідальність за наявність офшорів та бізнесу. Друге. Дотепер не розірвані договори з російськими компаніями, які постачають вугілля на його заводи у Вінниці. Третє – застосування незаконних методів в управлінні державою. Це – коротко, - перелічив колишній очільник СБУ.

Валентин Наливайченко наголосив, що потрібно прийняти закон про імпічмент Президента. І якщо глава держави буде чинити корупційні дії, то саме його каратимуть найжорстокіше.


Відео: Львівський прес-луб

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу