Найбільшу довіру мають екзит-поли від ЄС, – соціолог

17:11 26 жовтня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Результатами всіх екзит-полів, які будуть представлені цього разу, варто вірити. Але більшу довіру викликають ті, чию роботу оплачують з ЄС.

Про це під час відеомарафону на тему: «Львівщина обирає Верховну Раду України», який відбувається  в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), повідомила соціолог Наталія Зайцева-Чіпак.

За її словами, екзит-поли, організовані за іноземні гроші , не є замовними, там зацікавлені у правдивих результатах. Також варто довіряти екзитполам, які організовують телеканали, тому що вони зацікавлені в підтримці свого чесного імені.

Поза тим, за словами соціолога, всі екзит-поли минулого разу показали майже однакові результати.

Заступник керівника виборчого штабу ВО «Батьківщина» Тарас Баранецький заявив, що їхня партія найдисциплінованіша і не отримала жодних зауважень від спостерігачів.

Хоча під час відеомарафону виявилося, що прес-служба нині чинного народного депутата та кандидата в депутати від цієї партії - Романа Ілика порушила законодавство і в «день тиші» та в день виборів розсилала інформацію про його діяльність. 

Тарас Баранецький не вважає, що це вплине на перебіг виборчого процесу, оскільки основний електорат цього депутата – селяни, а на селі інтернетом не дуже часто користуються.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:22 24 вересня 2020 р.

Влада забирає субсидії в половини людей, які їх отримували,- народний депутат у Львові

У законопроєкті про бюджет України на 2021 рік cкорочено витрати на субсидії для населення з 72 млрд грн до 36 млр грн. Це означає, що половина людей, які їх отримували, тепер не матимуть.

Рубрика: Політика

14:44 24 вересня 2020 р.

Рейтинг назвав партії, які долають 5-відсотковий бар'єр на місцевих виборах

За результатами агрегованого рейтингу партій на місцевих виборах умовний 5% бар’єр долають п’ять партій: «Слуга народу» 15,6% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, «Опозиційна платформа – За життя» – 11,5%, «Європейська солідарність» – 11,0%, «Батьківщина» – 8,0% та «За майбутнє» – 5,9%.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу