Найбільшу довіру мають екзит-поли від ЄС, – соціолог

17:11 26 жовтня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Результатами всіх екзит-полів, які будуть представлені цього разу, варто вірити. Але більшу довіру викликають ті, чию роботу оплачують з ЄС.

Про це під час відеомарафону на тему: «Львівщина обирає Верховну Раду України», який відбувається  в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), повідомила соціолог Наталія Зайцева-Чіпак.

За її словами, екзит-поли, організовані за іноземні гроші , не є замовними, там зацікавлені у правдивих результатах. Також варто довіряти екзитполам, які організовують телеканали, тому що вони зацікавлені в підтримці свого чесного імені.

Поза тим, за словами соціолога, всі екзит-поли минулого разу показали майже однакові результати.

Заступник керівника виборчого штабу ВО «Батьківщина» Тарас Баранецький заявив, що їхня партія найдисциплінованіша і не отримала жодних зауважень від спостерігачів.

Хоча під час відеомарафону виявилося, що прес-служба нині чинного народного депутата та кандидата в депутати від цієї партії - Романа Ілика порушила законодавство і в «день тиші» та в день виборів розсилала інформацію про його діяльність. 

Тарас Баранецький не вважає, що це вплине на перебіг виборчого процесу, оскільки основний електорат цього депутата – селяни, а на селі інтернетом не дуже часто користуються.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу