Найбільші шанси перемогти у виборах Президента має найталановитіший мерзотник з числа антиукраїнців, – економіст у Львові | Новини Львова

Найбільші шанси перемогти у виборах Президента має найталановитіший мерзотник з числа антиукраїнців, – економіст у Львові

19:30 17 грудня 2018 р.

  • 0

Найбільші шанси на перемогу у виборах Президента має найталановитіший, найвидатніший мерзотник з числа антиукраїнців. І так було завжди.

Такий прогноз сьогодні, 17 грудня, під час прес-конференції на тему: «Порядок денний для майбутнього Президента України», яка відбулася у Львівському прес-клубі, зробив представник колективної ініціативи «Виборча Рада UA», економіст, президент Міжнародного інституту бізнесу Олександр Савченко.

Він проілюстрував цю тезу паралеллю з новітньої історії.

-Усі ми любимо першого Президента - Кравчука, який умів ходити між краплями. Але кого він переміг? Видатну особистість - лідера Народного руху Чорновола. Може бути виняток – Ющенко. Але його перемога була за допомогою Заходу.

Олександр Савченко наголосив, що всі наші політики – видатні актори. Якщо би їх запустити у Голлівуд, то всі тамтешні актори стали би безробітними.

Політична і, зокрема передвиборча, ситуація в Україні, на думку Олександра Савченка, обумовлена структурою влади, яка складається з чотирьох гілок.

- У нас – особлива, неєвропейська, структура влади. Перша, найбільш потужна гілка влади, - олігархат на чолі з прима-олігархом, функція якого годувати Президента. Друга гілка влади – Росія, зі своїми депутатами, суддями, мерами, територіями. Донецьк, Крим завжди були територіями російськогов пливу. Третя гілка влади – Захід. І четверта гілка влади – український народ, який виявляє свою суб’єктність під час Майданів.

Економіст озвучив, які кошти вкладе у вибори кожна з чотирьох гілок влади.

-Олігархи кинуть на вибори приблизно 200-250 мільйонів доларів. У них буде кілька кандидатів. Росія приблизно таку саму суму буде витрачати на вибори в Україні. Захід як елемент впливу, на який ми дуже сильно розраховуємо, думаю, мільйон витратить на гранти, на всілякі структури, які мають демократизувати цей процес, зробити його більш інтелектуальним. І український народ, я розглядаю і малий, і середній бізнес, - 5 мільйонів доларів – на кількох позасистемних кандидатів. 

За такої фінансової схеми, на думку Олександра Савченка, найбільші шанси перемогти мають дві гілки влади. 

- У таких умовах найбільші шанси перемогти мають кандидати від олігархату і від Росії. Шанс перемогти інтелектуальному, правильному, позасистемному кандидату є лише тоді, коли український народ вибухне через конструктивний Майдан. 

Довідка

Виборча Рада UA - колективна ініціатива, яка об’єднує на волонтерських засадах представників різних сфер українського суспільства – науки, освіти, експертного середовища, ЗМІ, культури, бізнесу. 

Виборча Рада UA здійснює проект за організаційної підтримки Школи політичної аналітики НаУКМА в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що її фінансує Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснює Pact в Україні.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:55 6 липня 2020 р.

Львів'янин Ярослав Гарцула перший в Україні отримав найвищу відзнаку Бельгії

Почесного консула Його Величності Короля Бельгії у Львові Ярослава Гарцулу нагородили найвищою відзнакою Бельгії за його десятирічний внесок у розвиток бельгійсько-української співпраці.

Рубрика: Політика

Останні новини

Серійного викрадача велосипедів засудять на Львівщині

На Львівщину судитимуть бабусю, яка порізала внука

Covid-19: у вихідні у Львові працювала лише одна лабораторія

За незаконну порубку лісу на Сокальщині судитимуть місцевого мешканця

Львів'янин Ярослав Гарцула перший в Україні отримав найвищу відзнаку Бельгії

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу