Найбільша НП на Львівщині – вимкнення електроенергії, – керівник ЛОДА (відео)

18:49 26 жовтня 2014 р.

Найбільша НП, яка сталася на Львівщині під час виборів, - це двогодинне вимкнення електроенергії у десяти селах Пустомитівського району.

Про це під час відеомарафону на тему: «Львівщина обирає Верховну Раду України»,  який відбувається  в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), повідомив т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський.

За його словами, через аварію виборці не могли голосувати з 15.00 до 17.00. Але на цей момент вже все працює.

Натомість заступник керівника виборчого штабу «Народного фронту» Ярослав Конопка схильний вбачати в цьому провокацію. За його словами, в їхньому штабі заздалегідь знали про це можливе відключення. Через що збільшили кількість спостерігачів у цьому окрузі. Щоправда, в той період нічого незаконного не сталося, але якщо це повториться в темну пору доби, то в штабі будуть робити відповідні висновки.

Також т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський каже, що на Львівщині є майже 2 мільйона виборців і закликав усіх проголосувати. За його словами, для цього створені всі умови. Так, наприклад, 24 тисячі пацієнтів львівських та обласних лікарень мають можливість волевиявитися і 65 відсотків з них це зробили.

Окремий акцент Юрій Турянський зробив на 158 військовослужбовцях, які зараз перебувають на полігоні та готуються до відрядження в зону АТО і входять до числа 15 400 осіб, які тимчасово змінили місце голосування.

Також пан Турянський стверджує, що на цих виборах на Львівщині не використовувався адмінресурс. І результати виборів ніяк не вплинуть на його майбутній переїзд до Києві і підвищення по службі.


Відео:

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу