Над Харківською облдержадміністрацією – знову майорить український прапор (відео)

20:54 1 березня 2014 р.


Фото: varta.kharkov.ua

А в її приміщенні зараз працюють експерти з міліції, СБУ, прокуратури, управління з надзвичайних ситуацій.

У Харківській облдержадміністрації триває прибирання після того, як розлючений натовп учасників проросійського мітингу увірвався в адміністративну будівлю. На першому поверсі – купа битого скла, кров, зруйнована підлога.

Як повідомляє кореспондент «Радіо Свобода», ввечері над будівлею знову замайорів український прапор замість всnановленого вдень російського триколора. За словами заступника голови Харківської облдержадміністрації Василя Хоми, внаслідок сутичок травмовані 106 людей.

Медики повідомляють, що масовими є травми очей, одна людина, яка випала або була викинута з вікна, має тяжкі ушкодження. У трьох осіб – поранення гумовими кулями.

На думку Василя Хоми, конфлікт спровокували активісти «Правого сектора», які під час чергової словесної конфронтації з  противниками Євромайдану стали кидати з вікон облдержадміністрації каміння і шумові гранати. Також Хома додав, що «Правий сектор» і «ультрас» харківського «Металіста» ще вчора вийшли з переговорів про звільнення приміщення облдержадміністрації.

Натомість члени оргкомітету харківського Євромайдану, які виявляли свою позицію ще до входу до адміністративного приміщення, наполягали на повному його звільненні, твердить Хома. Заступник голови облдержадміністрації каже, що в приміщенні  зараз працюють експерти з міліції, Служби безпеки України, прокуратури, управління з надзвичайних ситуацій.

Серед потерпілих внаслідок протистояння – відомий український письменник Сергій Жадан. Учасники проросійського мітингу жорстоко побили свого земляка, зараз у лікарні йому роблять рентген.

dailylviv.com

До теми

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу