Над Алчевською міськрадою замість Державного Прапора – місцевий (відео)

17:28 30 квітня 2014 р.


Фото: uk.wikipedia.org

Його міський голова Володимир Косюга повідомив у середу, що він готовий провести незаконний реферерендум про незалежність «Луганської народної республіки».

Як інформує 30 квітня місцеве інтернет-видання «0642», в прес-службі Луганського обласного осередку Комітету виборців України повідомили в середу, що сьогодні об 11 годині група екстеремістів чисельністю близько 30 осіб увійшла до будівлі Алчевської міської ради, а пізніше до них приєдналися ще деяка кількість їхніх однодумців.

Після того, як вони провели переговори з представниками місцевої влади, над Алчевською міськрадою з'явився Державного Прапора України інший. Однак це не прапор Росії, а Алчевська. 

Більшу частину працівників виконкому після обіду відпустили додому, натомість керівництво залишається на робочих місцях. О 17 годині очікується мітинг проросійських активістів.

Утім, міський голова Алчевська Володимир Косюга повідомив про те, що він уже готовий провести у цьому місті незаконний реферерендум про незалежність «Луганської народної республіки».


Відео: exodus19851

dailylviv.com

До теми

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

13:21 30 листопада 2021 р.

Пластуни збирають кошти на ремонт другого поверху будівлі у Винниках - центру Петра Франка

Пластуни закликають приєднуватися до Всеукраїнського дня добрих справ і підтримати ремонт другого поверху у вишкільному центрі Пласту у Винниках.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу