Над Алчевською міськрадою замість Державного Прапора – місцевий (відео)

17:28 30 квітня 2014 р.


Фото: uk.wikipedia.org

Його міський голова Володимир Косюга повідомив у середу, що він готовий провести незаконний реферерендум про незалежність «Луганської народної республіки».

Як інформує 30 квітня місцеве інтернет-видання «0642», в прес-службі Луганського обласного осередку Комітету виборців України повідомили в середу, що сьогодні об 11 годині група екстеремістів чисельністю близько 30 осіб увійшла до будівлі Алчевської міської ради, а пізніше до них приєдналися ще деяка кількість їхніх однодумців.

Після того, як вони провели переговори з представниками місцевої влади, над Алчевською міськрадою з'явився Державного Прапора України інший. Однак це не прапор Росії, а Алчевська. 

Більшу частину працівників виконкому після обіду відпустили додому, натомість керівництво залишається на робочих місцях. О 17 годині очікується мітинг проросійських активістів.

Утім, міський голова Алчевська Володимир Косюга повідомив про те, що він уже готовий провести у цьому місті незаконний реферерендум про незалежність «Луганської народної республіки».


Відео: exodus19851

dailylviv.com

До теми

14:50 24 листопада 2020 р.

У Дрогобичі повідомили про переможця на виборах мера

23 листопада Дрогобицька міська територіальна виборча комісія опрацювала 100% протоколів про підрахунок голосів виборців під час повторного голосування за очільника Дрогобицької міської територіальної громади. За попередніми результатами перемагає чинний міський голова Тарас Кучма.

Рубрика: Політика

11:20 24 листопада 2020 р.

Мер Львова звинуватив бізнес-формування Козловського-Кривецького у проведенні ургентної сесії (відео)

Громада голосувала за проєвропейські партії, а виходить так, що керують не депутати, а якась маленька бізнес-структура, у якої міська виборча комісія є на побігеньках, - так міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував дії організаторів сьогоднішньої сесії ЛМР.

Рубрика: Політика

10:40 24 листопада 2020 р.

Депутати Адамик, Мартинюк і Мельничук взяли на себе повноваження міського голови Львова

Новообрана президія може призначати секретаря - в.о.міського голови, заступників міського голови, членів виконкому, голів комісій тощо та приймати рішення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу