На виборчих дільницях Львова – поодинокі випадки черг, – ЛМР (відео)

10:56 26 жовтня 2014 р.


Фото: Роман Балук/ZIK

Як повідомили в неділю «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, ситуація на виборчих дільницях нашого міста спокійна.

У прес-службі міської ради повідомили в неділю «Щоденному Львову», що ситуація на виборчих дільницях Львова нашого міста спокійна, але є поодинокі випадки черг охочих проголосувати. У повідомленні також конкретизують:

«У Франківському районі міста станом на 9.00 год. проголосували 2 254 виборці.  «Зараз на виборчих дільницях Галицького району спостерігаємо пожвавлення. Зранку були поодинокі черги. Наразі всі питання вирішуємо в робочому порядку», – зазначила заступник голови Галицької районної адміністрації Галина Бачинська. Як уточнили у Шевченківській районній адміністрації, в районі цього разу на дому будуть голосувати 878 виборців. 

Нагадаємо, сьогодні в Україні проходять позачергові вибори до Верховної Ради України. Виборчі дільниці працюють із 08:00 до 20:00 год. Загалом у м. Львові 308 виборчих дільниць. 

У Сихівському районі міста є 59 виборчих дільниць (55 звичайних, 4 спеціальні). Район налічує 118 600 виборців. У Галицькому: 29 виборчих дільниць (24 звичайні, 5 спеціальних). Район налічує 46 тис. виборців.

У Франківському: 59 виборчих дільниць (55 звичайних, 4 спеціальні в медичних закладах). Район налічує 118 тис. виборців.

У Личаківському: 52 виборчі дільниці. Район налічує майже 83 400 виборців.

У Шевченківському: 60 виборчих дільниць (58 звичайних, 2 спеціальні). Район налічує 123,13 тис. виборців.

У Залізничному: 49 виборчих дільниць. Район налічує приблизно 108 тис. виборців».


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу