На виборах до Львівської обласної ради лідирує «Солідарність» (оновлено: відео)

09:34 26 жовтня 2015 р.


Фото: Reuters

Після обробки 54,11 відсотка бюлетенів до обласної ради проходять дев'ять політичних сил.

За даними підрахунку понад половини голосів, на виборах до Львівської облради перше місце займає «БПП «Солідарність». Тим часом ЦВК дала остаточні дані щодо явки виборців.

Після обробки 54,11 відсотка бюлетенів станом на 8:45 понеділка, 26 жовтня, до Львівської обласної ради проходять дев'ять політичних сил. Про це свідчать результати попереднього підрахунку голосів Львівської обласної виборчої комісії.

Згідно з даними, на виборах депутатів до Львівської облради лідирує «Блок Петра Порошенка «Солідарність», який набрав 22,23 відсотка голосів. На другому місці – «Самопоміч» з попереднім результатом у 13,4 відсотка голосів. Третє місце у ВО «Свобода» – 12,57 відсотка, а четверте у партії «Батьківщина» – 9,8 відсотка голосів. Також п'ятивідсотковий бар'єр долають «Громадянська позиція» (7,7 відсотка), «Радикальна партія Олега Ляшка» (6,29 відсотка), УКРОП (6,04 відсотка), «Народний рух України» (5,26 відсотка), а також «Народний контроль» (5,02 відсотка).

Як повідомляється на сайті Центральної виборчої комісії,явка на місцевих виборах 25 жовтня склала 46,62 відсотка голосів – проголосували, таким чином, майже 13,8 мільйона громадян України. Рекордсменом за явкою стала Тернопільська область, де взяли участь у виборах 56,5 відсотка виборців.

За нею йдуть Львівська (56,31 відсотка), Волинська (55,29 відсотка), Івано-Франківська (52,85 відсотка) та Рівненська (50,83 відсотка) області. Найменша кількість громадян прийшли на вибори в Донецькій (31,65 відсотка), Луганській (35,27 відсотка), Херсонській (37,41 відсотка) та Миколаївській (38,48 відсотка) областях.

Про це повідомили сьогодні, 26 жовтня, в Українській службі «Deutsche Welle».

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу