На вірність українському народові присягнули ще 150 добровольців батальйону «Львів»

18:48 12 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС

Куди саме відправлять їх – не кажуть: військова таємниця.

Відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС інформує сьогодні, 12 липня, в повідомленні «Зважте кожне слово клятви, яку ви сьогодні давали, пам'ятайте про неї завжди, – Дмитро Загарія»:

«Сьогодні, у навчально-тренувальному центрі «Верещиця» 150 бійців новоствореного батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» склали присягу на вірність українському народові.

Батальйон «Львів» було створено на вимогу сьогодення, для захисту територіальної цілісності держави, охорони прав і свободи громадян. Тому, усі новобранці мають за плечима досвід строкової служби в армії.

Щоб вступити в ряди новоствореного батальйону, добровольці близько трьох місяців тренувалися, практикувалися та набували навички ведення бою.Заступник міністра внутрішніх справ України Микола Величкович зазначив, що кожен працівники міліції, який бере участь у зоні АТО – застрахований державою.

«Станом на сьогодні, є більше тридцяти таких підрозділів у більшості областей України, які були створені з метою задіяння їх у зоні АТО. Кожний працівник міліції, який бере участь в зоні АТО – застрахований державою. Окрім того, ми подали заявку у Міноборони України, щоб нам надали достатню кількість озброєння, щоб ми могли забезпечити бійців усіх підрозділів особливого призначення», – зазначив Микола Величкович.

Начальник ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Дмитро Загарія від імені усіх працівників міліції Львівщини привітав бійців новоствореного батальйону з прийняттям Присяги на вірність українському народові та побажав їм вагомих здобутків на ниві правоохоронної діяльності.

«До батальйону «Львів» вступили справжні патріоти, які готові уже сьогодні зі зброєю в руках захищати рідну землю. Від вашого ставлення до виконання службових обов’язків, від ваших дій і вчинків, життєвої позиції кожного, багато в чому залежитимуть долі українців і держави в цілому. Я вірю, що склавши серйозні і важкі іспити сьогодні, ви згодом зробите свій внесок у формування міліції нового тисячоліття. Зважте кожне слово клятви, яку ви сьогодні давали, пам’ятайте про неї завжди», – зазначив Дмитро Загарія.

Зокрема, до привітань бійців батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» приєдналися начальник Департаменту організації діяльності міліції особливого призначення Віктор Чалаван та ректор Львівського державного університету внутрішніх справ полковник міліції Валерій Середа. Після присяги, священик села Верещиця провів обряд освячення особового складу бійців батальйону та зачитав молитву. Батьки, дружини та близькі люди, котрі прийшли підтримати правоохоронців у такий урочистий момент, із сльозами на очах раділи і пишались своїми захисниками».

Натомість агенція «Вголос» інформує сьогодні, 12 липня, в повідомленні «Ще 150 добровольців батальйону «Львів» прийняли присягу»:

«Для новоприбулих добровольців батальйону «Львів» вже закупили необхідний захист, проте озброєні вони ще не на 100%. Про це повідомляє кореспондент »Вголосу».

150 бійців батальйону «Львів» приймають присягу, перед ними виголошують промову заступник міністра, головний міліціонер Львівщини, і сумними, вже проводжаючими очима, дивляться рідні. 

Священик закликає молитись, навіть якщо жодної молитви на пам'ять не знаєш, і сподівається, що усі хлопці повернуться до дому живими та неушкодженими. Хоча, чи дійсно це буде так, зараз не знає ніхто.   «Є пряма заборона міністра, щоб без захисту жоден працівник МВС не може бути перевезений в зону АТО», – розповідає заступник міністра внутрішніх справ України Микола Величкович.

«Забезпеченням похвалитись не можу. Нам зараз не вистачає належного озброєння. Ми сподіваємось, що до моменту, коли вони будуть відправлені в зону АТО, ми зуміємо, з допомогою МВС, Міноборони. Є така домовленість, що вони передадуть нам належне озброєння», – доповнює начальник ГУ МВС України у Львівській обласні полковник міліції Дмитро Загарія.

«Добровольці, які мають високу мотивацію, вчаться набагато швидше, ніж ті, кого призивають у примусовому порядку. Хлопці навчені і мають добрий базис. На всіх переговорах, які ведуться у трьохсторонньому форматі щодо врегулювання ситуації на сході України, Російська Федерація виставляє обов'язковою вимогою відкликання добровольчих підрозділів органів внутрішніх справ і міністерств оборони із зони АТО. Вони наші підрозділи бояться і не знають, як себе з ними поводити. Бо саме ці хлопці добре їх б'ють», – каже начальник департаменту організації діяльності міліції особливого призначення МВС України Віктор Чалаван.  

Загалом в Україні вже створили більше 35 подібних підрозділів. В зоні АТО на даний момент перебувають 14 з них: «Київ», Київ 1», «Шторм», «Чернігів» та інші. А от 17 тисяч працівників МВС звільнені за невиконання присяги і за зраду. 

Куди саме відправляють баталйьон «Львів» не кажуть – військова таємниця. Їхніми цілями є взяття під контроль тих чи інших населених пунктів, служба на блок-постах, зачистка від терористів.

Всі військові та працівники МВС, які працюють у зоні АТО, застраховані державою на 609 тис. грн».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів