На Вінничині попрощалися з командиром взводу 24-ї бригади зі Львівщини (відео)

16:15 21 вересня 2015 р.


Фото: 5.ua

Олександр Вапняр підірвався на розтяжці поблизу Старогнатівки на Донеччині.

«Триденна жалоба у селищі Гнівань на Вінниччині. Там попрощалися з 38-річним військовослужбовцем 24-ї механізованої (Залізної імені Данила Галицького з Яворова на Львівщині. – «ЩЛ») бригади Олександром Вапняром», – повідомили сьогодні, 21 вересня, на телевізійному «5 каналі», де також розповіли:

«До мобілізації чоловік працював провідним інженером. До Збройних сил його мобілізували наприкінці січня. Служив командиром інженерно-саперного взводу 24-ї бригади. 17 вересня Олександр Вапняр разом із побратимами вирушив на бойове завдання. Поблизу Старогнатівки на Донеччині підірвався на розтяжці.

В останню путь земляки провели свого героя, стоячи на колінах. Поховали бійця на місцевому цвинтарі. У нього залишилася дружина та син. Учителька Олександра Вапняра, Олена Сіра, розповіла: «Це був зразок людини, зразок учня, зразок душевності. Це дитина була кругом зразковою, він настільки був добрим, настільки був чуйним, наскільки була щирим. Дитина, яка випромінювала лише добро».

 «У нього було дуже високе відчуття відповідальності, він був дуже сильною людиною, він був людиною, яка завжди готова підставити плече й допомогти, – повідомив товариш полеглого – Олександр Левченко. – Він не шукав і не ховався ніколи за чужі спини. Оце у нього була риса, яка була йому притаманна. Коли якісь складнощі виникали, то зажди шукали Сашу Вапняра, тому що знали, що він завжди допоможе, завжди протягне руку допомоги і завжди виручить».

Про це повідомили сьогодні, 21 вересня, на телевізійному «5 каналі».

dailylviv.com

До теми

13:39 27 жовтня 2021 р.

Спорудження паркана на східному кордоні ЄС профінансують 12 країн

На початку жовтня група з 12 країн ЄС закликала Брюссель швидко розробити конкретні рішення та категоричну відповідь для боротьби з інструменталізацією нелегальної міграції та інших гібридних загроз, що постають з боку Білорусі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу