На українсько-польському кордоні проектують пункт пропуску, який відкриє найкоротший шлях до Відня

15:57 11 вересня 2014 р.

На українсько-польському кордоні почали проектування пункту пропуску Нижанковичі -Марковіца, на якому відбуватиметься спільний українсько-польський контроль громадян.

Про це сьогодні, 11 вересня, на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив Андрій Тодощук, начальник відділу організації митного контролю Львівської митниці. Він додав, що за часів Австо-Угорщини саме у цьому керунку львів’яни вирушали на вихідні до Відня, бо це був найкоротший шлях до тодішньої столиці імперії.

До кінця року закінчать проектні роботи нового пункту пропуску і за два рокм мають його збудувати, повідомив митник. Сьогодні на українсько-польському кордоні працює 3 пункти пропуску, де відбувається спільний контроль. Догляд громадян тут відбувається вдвічі швидше, ніж на традиційних пунктах пропуску.
 
Але, за словами Андрія Тодощука, Україна все одно не дотягує до європейських стандартів за кількістю пунктів перетину кордону. На українсько-польському кордоні вони розташовані кожні 45 кілометрів, тоді як між Польщею і Німеччиною, коли перша увійшла в ЄС, пункти пропуску  були кожні 25 кілометрів.

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу