На теледебати погодилися дев'ятеро кандидатів міського голови Львова (оновлено: відео)

11:38 19 жовтня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Передвиборні «детектори» вже пройшли також у Самборі, Дрогобичі, Стрию, Червонограді, Бродах, Золочеві та Городку.

Більшість претендентів на крісло міського голови Львова висловили намір під час теледебатів розвинути промисловий сектор Львова задля добробуту його мешканців. Лейтмотив багатьох виступів – такий: «У Львові, по суті, вживаються два міста. Одне для туристів, які приїжджають сюди на кілька днів, щоб посмакувати прекрасною галицькою кухнею, помилуватись пам'ятками та архітектурою і взяти участь у численних фестивалях. Інше – для самих львів'ян. І воно не завжди повертається до них світлими сторонами. Особливо для тих, хто колись працював на знаменитих ЛАЗі, «Поляроні» «Мікроприладі» та інших підприємствах, які зараз на очах руйнуються».

Проте кошти на відновлення промислового потенціалу кандидати в мери звично збираються брати в іноземних інвесторів, не називаючи  як саме переконають партнерів вкладати у місто. Керівник Західноукраїнського представництва фонду «Відродження» співорганізатор проекту Оксана Дащаківська зазначила: «Публічні дебати кандидатів на посаду міського голови Львова проведено в межах спільного проекту «Детектор для кандидатів». У них взяли участь десятеро з одинадцяти учасників виборчих перегонів».

За словами Оксани Дащаківської, така висока явка кандидатів на дебатах є позитивним кроком до відкритості в політиці.  Завдяки дебатному детекторові виборці мали змогу ознайомитися он-лайн із програмами людей, які прагнуть очолити територіальну громаду, і вирішити, чи відповідають вони їхнім сподіванням.

На Львівщині такі передвиборні «детектори» відбулися в Самборі, Дрогобичі, Стрию, Червонограді, Бродах, Золочеві та Городку. Про це повідомили сьогодні, 19 жовтня, в агенції Укрінформ.

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

09:47 5 березня 2021 р.

Райдержадміністраціям шукають повноваження і функції, - законопроєкт

Учора Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні № 4298.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу