На ситуацію в Україні впливатиме не Рада, а Путін, – політолог (відео)

18:15 26 жовтня 2014 р.

Нова Рада ніяк не вплине на воєнну ситуацію в Україні.

Про це під час відеомарафону на тему: «Львівщина обирає Верховну Раду України», який відбувається  в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив політолог з Санкт-Петербурга Павєл Мезєрін.

За його словами, єдиний, хто впливає на цю ситуацію, це – Путін. А що йому прийде до голови в наступну хвилину, ніхто сказати не може.

- На жаль, тут «ініціатива» виходить з Москви. І я неодноразово казав, що цей конфлікт надовго. І поки живий Путін, він (ред. - конфлікт) не закінчиться. Ні від якої Ради в Україні тут нічого не залежить, - вважає політолог.

А ось все інше в Україні, на його думку, залежить від вибору українців. За словами Павла Мезєріна, він не прихильник штрафів за ігнорування виборів. Але є такі демократичні країни, які карають фінансово виборців, які не захотіли прийти на вибори і не проголосували. А ось в Україні кожен вирішує - йти на вибори чи ні і потім нарікають на владу.


Відео:

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу