На сході України вчора загинув наш військовий і поранили десятьох, – АП (відео)

13:15 11 липня 2016 р.

  • 0


Фото: ukrinform.com

Речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко повідомив у понеділок: «За минулу добу внаслідок бойових дій один український військовослужбовець загинув і 10 отримали поранення».

Речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко розповів також сьогодні, 11 липня, на брифінгу: «Ще двоє контужені, ще один був важко поранений в результаті підриву на вибуховому пристрої в ближньому тилу. Противник значно посилив обстріли з важкого озброєння в тому числі – у світлу пору доби. Останнього разу така активність бойовиків спостерігалась у квітні цього року».

Про це поінформували сьогодні, 11 липня, на сайті інтернет-видання «Українська правда».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:14 28 травня 2020 р.

Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення - надмірні?

Сьогодні, 28 травня, о 12.00 у Львівському пресклубі - відеоміст Львів-Суми: “Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах "Про медіа" (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?”.

Рубрика: Політика

15:18 27 травня 2020 р.

Львів став більшим на 18 сіл, селищ і містечок: уряд затвердив ОТГ

На засіданні у середу, 27 травня, Кабмін затвердив перспективний план формування територій громад Львівської області. До Львівської ОТГ, щодо якої було найбільше дискусій, окрім Львова, увійдуть ще 17 прилеглих населених пунктів. Загалом в області передбачено 73 об’єднані територіальні громади.

Рубрика: Політика