На сході України – понад 9 тисяч російських військовослужбовців, – Президент (відео)

14:05 4 червня 2015 р.


Фото: УНІАН

Глава держави звернувся в четвер зі щорічним посланням до Верховної Ради.

Президент Петро Порошенко заявив, що Росія намагається дестабілізувати ситуацію в Україні, підігріваючи протестні настрої «втомлених та виснажених українців». Про це він сказав, звертаючись зі щорічним посланням до Верховної Ради 4 червня.

«Російська агресія, виснажуючи українську економіку б'є по рівню життя українців а ворог не приховує своїх планів конвертувати незадоволення втомлених та виснажених українців в дестабілізацію ситуації в нашій країні», – сказав глава держави.

За його словами, показовим є те, що «про третій київський Майдан перш за все говорять у Москві».«В той же час зберігається колосальна загроза поновлення широкомасштабних бойових дій з боку російських терористичних угрупувань. Зараз на території України знаходяться 14 російських батальйонно-тактичних груп загальною чисельністю, яка перевищує 9 тисяч військовослужбовців. Концентрація російських військових поблизу державного кордону в 1,5 раза більше ніж рік тому», – наголосив Порошенко.

«Рік тому в Москві обіцяли захистити російськомовний Донбас, а насправді перетворили його на випробувальний військовий полігон для потреб російської армії. Випробування проводять на живих українцях», –  сказав президент.

«З урахуванням добре відомого топографічного кретинізму російських військових, заблукати вони можуть в будь-який момент. Так як це сталося буквально вчора біля Мар'їнки», – зазначив Порошенко».

За його словами, «показово є те, що напад відбувся рівно о 4-тій годині ранку – така історична паралель». Порошенко наголосив:

«Українські збройні сили дали адекватну відповідь. Ми попередили міжнародних партнерів, повернули з лінії відведення важку артилерію, де вона знаходилася згідно мінських угод і відбили атаку російської солдатні.

Відбили, незважаючи на те, що диванна сотня уже почала знову друкувати, що «нас оточили», «все пропало», «ми втекли». На кого вони працюють ці «авторитетні» фейсбукові і інтернетні видання? Я думаю, що на тих хто одразу ж зробив спробу скликати позачергове засідання Ради Федерації Росії з порядком денним таким самим, як ми бачили минулого року про надання дозволу на використання ЗС РФ на території України».

За словами Порошенка, «у зв'язку з перманентною загрозою розгортання Росією повномасштабної війни проти України забезпечення обороноздатності надовго залишиться нашим ключовим пріоритетом» «Як би не було важко в бюджеті на 16-тий рік, ми знову підемо на збільшення видатків на оборону. По-іншому ми країну не захистимо!», – наголосив президент, якого цитує сьогодні, 4 червня, інтернет-видання «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу