На сході України – близько 42,5 тисячі російських військовослужбовців і бойовиків, – Міноборони (відео)

12:24 8 червня 2015 р.

  • 0


Фото: «РИА Новости»

За даними міністра оборони Степана Полторака, на непідконтрольній території Донецької і Луганської областей – 558 ворожих танків.

Міністр оборони Степан Полторак стверджує, що на непідконтрольній території Донецької і Луганської областей знаходиться близько 42,5 тисячі бойовиків і російських військовослужбовців. Про це він сказав на засіданні міжпарламентської ради Україна – НАТО.

«Спільне угруповання збройних сил Російської Федерації та незаконних збройних формувань на тимчасово окупованих територіях Донецька і Луганська налічує близько 42,5 тисячі осіб», – сказав Полторак. Крім того, він зазначив, що на цій території знаходиться велика кількість озброєння, зокрема 558 танків.

Також Полторак додав, що в Криму чисельність російських військ за рік збільшилася вдвічі до 24 тисяч осіб, а також значно зросла кількість озброєння і техніки. Він не виключив можливість того, що до 2017 року кількість російських військовослужбовців на півострові може збільшиться до 43 тисяч осіб. Також Полторак заявив, що існує велика ймовірність розміщення в Криму носіїв стратегічної ядерної зброї.

Про це повідомило сьогодні, 8 червня, інтернет-видання «Українська правда». Натомість у прес-службі Міністерства оборони України передали в понеділок:

«Всього з моменту оголошення режиму «припинення вогню» бойовики порушували його понад 4 тисячі разів. Про це сьогодні Міністр оборони України Степан Полторак заявив під час засідання Міжпарламентської Ради «Україна-Нато».

За словами очільника оборонного відомства, у тому числі зафіксовано понад 120 обстрілів населених пунктів. В результаті загинуло більше ніж 100 військовослужбовців та понад 50 цивільних осіб.

Генерал-полковник Степан Полторак зазначив: «Необхідно зауважити, що Російська Федерація продовжує виступати головним організатором та спонсором збройного протистояння на Сході України. Декларуючи зацікавленість у мирному врегулюванні конфлікту та намагаючись дистанціюватися від процесів, що відбуваються у кризовому регіоні, Росія продовжує фактично утримувати самопроголошені утворення». 

Міністр оборони України також наголосив на тому, що й надалі триває приховане постачання зброї, всебічне забезпечення та підготовка незаконних збройних формувань, зокрема  на власній території. «Спільне угруповання збройних сил Росії та незаконних збройних формувань на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей на сьогодні нараховує близько 42,5 тисяч осіб. З них більше 33-х тисяч — незаконні збройні формування», – повідомив генерал-полковник Степан Полторак».

Цю заяву міністра передали в понеділок на сайті Міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:14 28 травня 2020 р.

Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення - надмірні?

Сьогодні, 28 травня, о 12.00 у Львівському пресклубі - відеоміст Львів-Суми: “Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах "Про медіа" (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?”.

Рубрика: Політика

15:18 27 травня 2020 р.

Львів став більшим на 18 сіл, селищ і містечок: уряд затвердив ОТГ

На засіданні у середу, 27 травня, Кабмін затвердив перспективний план формування територій громад Львівської області. До Львівської ОТГ, щодо якої було найбільше дискусій, окрім Львова, увійдуть ще 17 прилеглих населених пунктів. Загалом в області передбачено 73 об’єднані територіальні громади.

Рубрика: Політика