На сесії Львівської міськради прийняли три земельні ухвали

16:32 1 жовтня 2015 р.


Фото: Zaxid.net

Одну ухвалу депутати не підтримали і перенесли її розгляд на наступне пленарне засідання.

«Під час сесії депутати проголосували за три внесені з голосу «земельні» ухвали, до яких були зауваження профільних управлінь міськради. Йдеться, зокрема, про внесення змін до ухвали ЛМР про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки на вулиці Донецькій, 16, якими передбачається зміна цільового призначення ділянки», – повідомили сьогодні, 1 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Однак, згідно із зауваженнями юридичного управління, вона знаходиться в зоні громадської забудови, тож використання її як житлової суперечить містобудівній документації. Інша ухвала стосується затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та проекту землеустрою щодо відведення і надання земельних ділянок на вулиці Хуторівці, 23.

До тексту цієї ухвали також є низка зауважень юридичного управління та управління архітектури. Відтак, вона її не завізовано.

Є зауваження й до ухвали про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки на вулиці Природній, 5-а. Зокрема, йдеться про відсутність заяви на ім’я міського голови, передбаченої рішенням виконавчого комітету від 8 серпня2014 року.

Окрім цього, профільні управління мали зауваження щодо надання ТзОВ «Преміям-Буд» дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на вулиці Голубовича, 34, яку раніше, у 2008 році, було надано Львівській обласній асоціації інвалідів.

Ухвалою передбачалось переоформлення у зв’язку з продажем споруд. Однак цю ухвалу депутати не підтримали і перенесли її розгляд на наступне пленарне засідання міськради».

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу