На сесії Львівської міськради прийняли три земельні ухвали

16:32 1 жовтня 2015 р.


Фото: Zaxid.net

Одну ухвалу депутати не підтримали і перенесли її розгляд на наступне пленарне засідання.

«Під час сесії депутати проголосували за три внесені з голосу «земельні» ухвали, до яких були зауваження профільних управлінь міськради. Йдеться, зокрема, про внесення змін до ухвали ЛМР про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки на вулиці Донецькій, 16, якими передбачається зміна цільового призначення ділянки», – повідомили сьогодні, 1 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Однак, згідно із зауваженнями юридичного управління, вона знаходиться в зоні громадської забудови, тож використання її як житлової суперечить містобудівній документації. Інша ухвала стосується затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та проекту землеустрою щодо відведення і надання земельних ділянок на вулиці Хуторівці, 23.

До тексту цієї ухвали також є низка зауважень юридичного управління та управління архітектури. Відтак, вона її не завізовано.

Є зауваження й до ухвали про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки на вулиці Природній, 5-а. Зокрема, йдеться про відсутність заяви на ім’я міського голови, передбаченої рішенням виконавчого комітету від 8 серпня2014 року.

Окрім цього, профільні управління мали зауваження щодо надання ТзОВ «Преміям-Буд» дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на вулиці Голубовича, 34, яку раніше, у 2008 році, було надано Львівській обласній асоціації інвалідів.

Ухвалою передбачалось переоформлення у зв’язку з продажем споруд. Однак цю ухвалу депутати не підтримали і перенесли її розгляд на наступне пленарне засідання міськради».

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу