На сесії ЛМР внесли зміни до бюджету Львова

15:54 17 грудня 2015 р.


Фото: thekievtimes.ua

Допомогу для учасників АТО збільшать.

«Львівська міськрада проголосувала за внесення низки змін до міського бюджету на 2015 рік», –  повідомили сьогодні, 17 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, де також розповіли подробиці:

Керівник департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук зазначив: «На кінець року у нас є перевиконання за низкою позицій джерел наших доходів, зокрема, за єдиним податком та орендною платою юридичних осіб. Таким чином, ми маємо можливість майже на 37 мільйонів гривень збільшити наші доходи. Відповідно, цю суму ми пропонуємо  використати на низку речей, які необхідно було б зробити. Крім того, нам із державного бюджету надійшла низка субвенцій на дітей, субсидії тощо». 

Таким чином, чотири мільйонів гривень виділять на підручники для четвертих-сьомих класів, 667 тисяч гривень – на допомогу учасникам АТО – мешканцям Львова, 461 тисяч гривень – на одноразові матеріальні допомоги для мешканців міста, 354 тисяч гривень – на відшкодування пільг та надання муніципальних субсидій, і 600 тисяч гривень – на поточний ремонт доріг у Залізничному і Шевченківському районах. Також передбачено видатки на індексацію заробітних плат для працівників сфер охорони здоров’я та освіти.

Окрім того, низку змін внесено до переліку об’єктів, видатки на які у 2015 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету. Керівник департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич зазначила: «Це зміни головним розпорядникам коштів для того, аби вони могли добре завершити 2015 рік. Є речі, де ми додали фінансування: зокрема, на закупівлю нових автобусів у «Електронтрансу» нашим АТП-1 – 15 мільйонів грн., і ЛКП, які на придбання теплого й сезонного одягу для працівників ЛКП, які обслуговують житловий фонд. Ми цього не робили вже дуже багато років».

dailylviv.com

До теми

21:58 29 жовтня 2020 р.

У другий тур виборів мера Львова виходять Андрій Садовий і Олег Синютка, - ТВК

Міська територіальна виборча комісія оголосила результати першого туру виборів мера Львова. У другий тур виходять Андрій Садовий і Олег Синютка, розрив між якими перевищив 20 тис. голосів.

Рубрика: Політика

14:15 29 жовтня 2020 р.

Синютка - Садовому: «Нехай іде з Богом»

Більшість звільняться самі: кандидат на голову Львівської ОТГ, народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка розповів, що буде із нечистими на руку чиновниками команди Садового у новообраній Львівській міській раді.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу