На рукавах російських військовослужбовців – розпізнавальні знаки «миротворчих сил», – Міноборони

16:45 16 травня 2014 р.


Фото: ruskombat.info

Про це повідомив у п’ятницю керівник МОУ, генерал-полковник Михайло Коваль.

Управління преси та інформації Міністерства оборони України розповідає сьогодні, 16 травня, в повідомленні «На будь-яку авантюру ми відповімо адекватно. Збройні Сили України до цього готові»:

«На цьому наголосив сьогодні, 16 травня, виконувач обов’язків Міністра оборони України, генерал-полковник Михайло Коваль. Під час виїзного засідання Кабінету Міністрів України у Вінниці представники засобів масової інформації поцікавилися думкою очільника оборонного відомства стосовно можливості введення в Україну так званих «миротворчих» підрозділів Російської Федерації і готовності Збройних Сил до відбиття агресії.

– Дійсно, ми маємо інформацію, що деякі військовослужбовці збройних сил Російської Федерації мають на рукавах пов’язки з абревіатурою «МС», що означає «миротворчі сили». Проте для того, щоб будь-яка країна розпочала миротворчу операцію, потрібен відповідний мандат ООН. У Росії, звісно ж, такого документу немає і бути не може, – підкреслив генерал-полковник Михайло Коваль.

Виконувач обов’язків Міністра оборони України запевнив журналістів, що на будь-яку авантюру армія готова відповісти адекватно. Збройні Сили України мають для цього достатню кількість озброєння та військової техніки і добре підготовлених військових професіоналів, патріотів своєї Батьківщини.

– Певною мірою ми мали проблеми із недостатньою кількістю засобів індивідуального захисту, організацією належного побуту та відпочинку військових, не вистачало бронежилетів, куленепробивних шоломів, розгрузок, спальних мішків тощо. Зараз ці проблеми в оперативному порядку вирішуються, війська поступово забезпечуються усім необхідним майном, – наголосив генерал-полковник Михайло Коваль.

Керівник вітчизняного оборонного відомства додав, що кожна копійка, яка надійшла на банківські рахунки в рамках акції «Підтримай Українську армію», буде витрачена прозоро і за призначенням».

Як повідомляв «Щоденний Львів», керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук попередив сьогодні, 16 травня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «За оперативними даними групи «Інформаційний Спротив», російські війська, які знаходяться у 100-кілометровій зоні від держкордону з Україною, підтягуються до кордону навпроти Луганській області. За нашими даними, командири російських частин отримали вказівку перебувати в готовності до проведення миротворчої операції» на території України».

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу