На розблокування адмінбудівель дали п’ять діб (доповнено відеосюжетами)

13:02 5 грудня 2013 р.


Фото: unn.com.ua

«В іншому випадку правоохоронці будуть змушені застосувати заходи для виконання судового рішення, яке держвиконавці зачитали сьогодні біля Кабміну».

Про це «Телеканал новин «24» повідомляє сьогодні, 5 грудня, в сюжеті теленовин «Мітингувальникам дали 5 діб для розблокування адмінбудівель».

Натомість «Радіо Свобода» інформує сьогодні, 5 грудня, в повідомленні «Демонстрантам у КМДА зачитали ухвалу про звільнення адмінбудівлі»:

«Судовий виконавець Лариса Сабодан зачитала ухвалу Шевченківського суду на забезпечення позову про заборону блокувати будівлю Київської міської держадміністрації. Ухвала підлягає негайному виконанню, наголосила виконавець.

Як заявила виконавець, в суді перебуває розгляд справи за позовом КМДА до певного кола депутатів, які подали заявку про проведення акції (Павло Петренко («Батьківщина»), Валерій Карпунцов (УДАР), Олег Махніцький («Свобода»)). Згідно з ухвалою, на забезпечення позову їм заборонено користуватися приміщеннями і влаштовувати у них будь-які акції до рішення справи по суті.  Водночас, як заявив Радіо Свобода, заступник голови фракції УДАР у Київській міській раді Андрій Странніков, це не перешкоджає іншим народним депутатам подати аналогічну заявку для того, щоб продовжити у КМДА зборів киян.

Крім того, зачитана ухвала підлягає оскарженню, додав він. Під час зачитування ухвали і виходу з приміщення КМДА судовому виконавцю кричали «Ганьба!».

Раніше сьогодні державний виконавець зачитав мітингувальникам біля Кабінету міністрів України судову ухвалу Шевченківського райсуду Києва про заборону блокування будівлі Кабміну і перешкоджання діяльності уряду».


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу