На пікет біля крамниці «регіонала» у Львові відреагував його батько (доповнено відеосюжетом)

22:20 4 січня 2014 р.


Фото: vgolos.com.ua

Він, за словами активістів, які закликали в суботу бойкотувати продукцію представників партії влади, запевнив, «що сам не радий синовому членству в ПР».

Про це учасники сьогоднішнього пікетування мережі крамниць «Родинна ковбаска», яка належить голові міського осередку «Партії регіонів» Олегу Барана, розповідають у суботу на сторінці «Євромайдан Львів» у «Facebook». За їх словами, до них під крамницю «Родинна ковбаска» на вулиці Чорновола, 99 у Львові приїхав на джипі батько Олега Барана, який запевнив, що «підтримує майдан, стояв у ланцюгу», і що «син вийде з партії, але то питання часу». Мовляв, «Олега ледь «не насилу» запхали у партію».

Як повідомляв «ЩЛ», у Львові закликали ігнорувати продукцію підприємств «регіоналів», зокрема – «Родинної ковбаски» та «Епіцентру», а їх власників – скласти партквитки, й хоч ті твердять, що не банкрутують через бойкот, у Львові пікетують крамниці голови міської орагнізації «ПР» Олега Барана, чергова така акція була запланована на сьогодні.


Відео: Бойкот Партії Регіонів

dailylviv.com

До теми

20:06 25 лютого 2021 р.

"Свобода" вмиває руки від гендиректора НТА і Вголосу через його співпрацю з Тарасом Козаком

Колектив телеканалу НТА - також засуджує дії Романа Любицького з продажу телеканалу "Перший незалежний". Менеджер каже, що купівля-продаж відбулися без його участі.

Рубрика: Політика

13:16 25 лютого 2021 р.

Один нардеп-мажоритарник, обраний у Львівській області, проігнорував міжфракційне об'єднання "Львівщина"

Станом на кінець лютого 2021 року, депутати, обрані в одномандатних виборчих округах Львівської області, входять до складу рівно половини від усіх існуючих міжфракційних об'єднань Верховної Ради ІХ скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу