На пікет біля крамниці «регіонала» у Львові відреагував його батько (доповнено відеосюжетом)

22:20 4 січня 2014 р.


Фото: vgolos.com.ua

Він, за словами активістів, які закликали в суботу бойкотувати продукцію представників партії влади, запевнив, «що сам не радий синовому членству в ПР».

Про це учасники сьогоднішнього пікетування мережі крамниць «Родинна ковбаска», яка належить голові міського осередку «Партії регіонів» Олегу Барана, розповідають у суботу на сторінці «Євромайдан Львів» у «Facebook». За їх словами, до них під крамницю «Родинна ковбаска» на вулиці Чорновола, 99 у Львові приїхав на джипі батько Олега Барана, який запевнив, що «підтримує майдан, стояв у ланцюгу», і що «син вийде з партії, але то питання часу». Мовляв, «Олега ледь «не насилу» запхали у партію».

Як повідомляв «ЩЛ», у Львові закликали ігнорувати продукцію підприємств «регіоналів», зокрема – «Родинної ковбаски» та «Епіцентру», а їх власників – скласти партквитки, й хоч ті твердять, що не банкрутують через бойкот, у Львові пікетують крамниці голови міської орагнізації «ПР» Олега Барана, чергова така акція була запланована на сьогодні.


Відео: Бойкот Партії Регіонів

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу