На першому засіданні Громадської ради при ЛОДА обрали голову і трьох заступників. Хто вони

16:55 11 червня 2021 р.

Сьогодні, 11 червня, провели перше засідання Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

«Громадська рада – це один з інструментів співпраці з громадськістю, що дозволяє враховувати думку та інтереси громадян в процесі формування регіональної політики. Ми маємо спільне й основне завдання – допомагати людям, які тут мешкають, а також більш комплексно сприяти розвитку області у всіх  галузях. Ми готові спільно з Громадською радою вирішувати ці питання та напрацьовувати стратегічні речі. Маємо бути небайдужими та дієвими у  налагодженні конструктивної та ґрунтовної співпраці органів влади з інститутами громадянського суспільства»,-  зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Очільник області привітав новий склад Громадської ради.

«Вітаю новообраний склад Громадської ради при Львівській облдержадміністрації. Дякую за те, що займаєте активну позицію. Твердо переконаний, що розвиток громадянського суспільства буде для кожного з нас серед пріоритетів під час спільної діяльності»,-  зазначив Максим Козицький.

Так, під час засідання обрали голову Громадської ради. Ним став Андрій Болюбаш (ГО «Розвиток Громади»).

Першим заступником обрали Василя Ільківа (Організація роботодавців «Об’єднання роботодавців «Добробут»»), заступниками - Лідію Бойчишин (Наукове товариство імені Шевченка), Михайла Яворського (ГО «Офіс ідей») та Андрія Іонова (Львівська обласна громадська організація («Вектор»).

Секретарем стала Любов Ісарик (громадська організація «Центр «Історичні діалоги»»).

Наступне засідання Громадської ради відбудеться 17 червня. На ньому планують розглянути Положення  про Громадську раду та затвердити комісії.

Довідково:

Відповідно до Типового положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №996 від 10 листопада 2010 року «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами) та за результатами проведення рейтингового електронного голосування, яке відбувалось з 12 по 15 травня, визначили новий склад Громадської ради. Відтак, розпорядженням голови облдержадміністрації від 25 травня 2021 №410/0/5-21 «Про затвердження складу Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації» затвердили новий склад Громадської ради адміністрації у кількості 35 осіб.

Відповідно до пункту 19 Типового положення голова громадської ради обирається з-поміж членів ради на її першому засідання.

dailylviv.com

До теми

17:55 13 червня 2021 р.

Нардепка зі Львова проти навчання іноземних студентів в Україні російською мовою

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді України ухвалити за основу та в цілому законопроект щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземних громадян та осіб без громадянства (реєстр. № 3717).

Рубрика: Політика

13:43 12 червня 2021 р.

УЄФА залежить від грошей Газпрому, тому Росія з української форми вихолощує зміст

Зауваження УЄФА щодо нового дизайну форми національної збірної України могли бути пов'язані з контрактом щодо спонсорства, підписаним між Європейським футбольним союзом та російським Газпромом.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу