На окупованих і звільнених територіях – 40 російських теле- та радіоканалів. І жодного українського, – експерт (відео)

18:34 9 лютого 2015 р.

На окупованих та звільнених територіях мовлять сорок теле- та радіоканалів. Натомість там немає жодного українського телеканалу. А телетрансляційні вежі в Слов’янську та інших звільнених містах знищені.

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Сумами на тему: «Захист від російської інформаційної окупації: як його організувати в Україні та в регіонах?» повідомила викладач кафедри журналістики і філології Сумського державного університету Раїса Стоян.

- Так, ще є інтернет-ресурс. Але я не думаю, що людина, яка ховається від куль, буде перевіряти інтернет. Це – нереально.

На думку її колеги з Сум, редактора газети «Панорама», письменника Євгена Положія, український медіа-продукт повинен потрапляти на окуповану українську територію. А цього зараз немає.

- Мусить бути створений російськомовний український інформаційний продукт – радіо, телебачення, інтернет, друковані ЗМІ. Ми мусимо постійно сіяти сумнів в тому, «що їхнє діло праве». Але цим повинні займатися спеціалісти, - вважає письменник. 

За його словами, навіть на самій Сумщині журналісти не надто поспішають висвітлювати проблеми війни та все, що пов’язане з нею.
- Деякі комерційні канали дотепр вдають, що нічого не відбувається і крутять російське або радянське кіно з певним ідеологічним підтекстом, - каже Євген Положій.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

16:55 21 вересня 2021 р.

Завтра у Львові позачергове засідання виконкому буде на велосипедах

Завтра, 22 вересня, у Львові проведуть позачергове виїзне засідання виконавчого комітету. Засідання відбудеться на площі перед головним корпусом Львівського медичного університету (вул. Пекарська, 69), а приїдуть сюди члени виконкому на велосипедах.

Рубрика: Політика

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу