На окупованій частині сходу України та на кордоні – понад 50 тисяч російських військових (відео)

12:30 18 липня 2015 р.


Фото: dt.ua

Як повідомив заступник керівника штабу АТО полковник Сергій Галушко, за даними «Атлантичної ради», на території України і вздовж її кордону кількість російських військових зростає.

Заступник керівника штабу АТО, полковник Сергій Галушко, повідомив на брифінгу журналістам в Антикризовому медіа-центрі в Краматорську на Донеччині: «За даними «Атлантичної ради», на території України і вздовж її кордону кількість російських військових зростає. Зараз вона перевищила 50 тисяч осіб».

За його словами, Атлантична рада також повідомляє про факти збільшення кількості російських військових на кордонах з державами – членами ЄС і НАТО на сході Європи. Крім цього, зазначається, що останнім часом зросла кількість спроб проникнення диверсійно-розвідувальних груп на територію України.

На прес-конференції Галушко поінформував також про завершення третього етапу будівництва фортифікаційних споруд трьох ліній оборони в зоні АТО. Про це повідомили сьогодні, в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна».

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу