На окупованій частині Донбасу – 50-тисячний російсько-терористичний контингент, – АП (відео)

19:24 1 травня 2015 р.

Ситуація в зоні бойових дій на сході України станом на 1 травня 2015 року

Ситуація в зоні бойових дій на сході України станом на 1 травня 2015 року
Фото: Інформаційно-аналітичний центр Ради національної безпеки і оборони України

Заступник голови Адміністрації Президента Андрій Таранов повідомив у п’ятницю: «На неконтрольованих територіях перебуває майже 50-тисячний контингент, який зведено в армійські корпуси й тренується російськими фахівцями».

Заступник голови Адміністрації Президента, генерал Андрій Таранов, повідомив сьогодні, 1 травня, в ефірі програми «Ми разом» на «Радіо Свобода»: «Відповідно до інформації, яку ми маємо, на неконтрольованих територіях перебуває майже 50-тисячний контингент, який зведено в армійські корпуси й тренується російськими фахівцями».

Натомість на запитання «Радіо Свобода» про те, чи має Україна ресурси, щоб захищатися від такої армії, Андрій Таранов запевнив: «Збройні Мили України зараз відповідають усім викликам, які є. Усі чотири хвилі мобілізації, і п’ята, що триває зараз, забезпечують обороноздатність країни. Великий відсоток тих, хто пройшов рік війни, на добровільній основі, залишаються нести службу. Перш за все це військовослужбовці 25-ї й 95-ї аеромобільних бригад. Це фахівці, які мають бойовий досвід».

Заступник голови Адміністрації Президента також наголосив: «Українська армія не допустить, щоб установки «Град» супротивника вийшли на такі рубежі, щоб могли загрожувати життєдіяльності мирного населення» й додав, що оборона України базується на артилерії. Українські артилеристи за рік збройного конфлікту вийшли на один із найвищих рівнів у світі. І я нікому не раджу випробовувати міць оборони України».

Коментуючи можливість використання агресором літаків проти України, Андрій Таранов запевнив, що «до протиповітряної оборони країни готові». Про це повідомили сьогодні, 1 травня, на сайті «Радіо Свобода».

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу