На одній з дільниць у Львові вибори можуть визнати недійсними, – «ОПОРА»

20:10 25 жовтня 2015 р.

На одній із виборчих дільниць у Львові на вулиці Патона одна із політичних сил проводила експеримент з влаштування «каруселей».

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі повідомив політолог, довготерміновий спостерігач ГМ "ОПОРА" у Львівській області Тарас Радь.

- Одна політична сила провела слідчий експеримент, попередньо повідомивши поліцію. Суть цього експерименту, за їхніми словами, такий: начебто видають бюлетень особі, яка не є в списках, але в якої біля фото в паспорті є літера П, - каже він.

За його словами, зараз на дільниці є багато правоохоронців, які з'ясовують, що сталося.

- Експеримент не доведений до кінця. Ті, хто проводили цей експеримент, стверджують, що він вдалий і звинувачують у цій каруселі іншу політичну силу, - каже Тарас Радь.

За його словами, на цій дільниці можуть визнати вибори такими, що не відбулися. Але це не є підставою зняти цю партію з виборів.

Нагадаємо, що сьогодні у марафоні начальник патрульної служби Львова Юрій Зозуля повідомив, що у Франківському районі має місце інцидент, куди залучили патрульних поліцейських, які зараз охороняють дільницю і ці скриньки.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу