На одній з дільниць у Львові вибори можуть визнати недійсними, – «ОПОРА»

20:10 25 жовтня 2015 р.

Фото до новини

На одній із виборчих дільниць у Львові на вулиці Патона одна із політичних сил проводила експеримент з влаштування «каруселей».


Відео: Львівський прес-клуб

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі повідомив політолог, довготерміновий спостерігач ГМ "ОПОРА" у Львівській області Тарас Радь.

- Одна політична сила провела слідчий експеримент, попередньо повідомивши поліцію. Суть цього експерименту, за їхніми словами, такий: начебто видають бюлетень особі, яка не є в списках, але в якої біля фото в паспорті є літера П, - каже він.

За його словами, зараз на дільниці є багато правоохоронців, які з'ясовують, що сталося.

- Експеримент не доведений до кінця. Ті, хто проводили цей експеримент, стверджують, що він вдалий і звинувачують у цій каруселі іншу політичну силу, - каже Тарас Радь.

За його словами, на цій дільниці можуть визнати вибори такими, що не відбулися. Але це не є підставою зняти цю партію з виборів.

Нагадаємо, що сьогодні у марафоні начальник патрульної служби Львова Юрій Зозуля повідомив, що у Франківському районі має місце інцидент, куди залучили патрульних поліцейських, які зараз охороняють дільницю і ці скриньки.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів