На одне місце в ОТГ Львівщини претендує по кілька партійців, – політик | Новини Львова

На одне місце в ОТГ Львівщини претендує по кілька партійців, – політик

22:54 20 грудня 2018 р.

  • 0

23 грудня на виборах у п’яти ОТГ Львівщини обиратимуть 130 депутатів. На одне вакантне місце претендує по кілька партійців.

Таку інформацію сьогодні, 20 грудня, під час засідання Громадського прес-центру "Вибори-2018" на тему: "Що перемагає на виборах в ОТГ 23 грудня: соціологічні рейтинги, адмінресурс чи фактор X?" озвучив голова Львівської обласної організації “ВО “Батьківщина Михайло Цимбалюк.

-128 кандидатів висунула "ВО «Батьківщина". Ці вибори відрізняються тим, що всі прекрасно розуміють – це останні вибори перед президентськими. Саме результати виборів в ОТГ є найкращими рейтингами в тій чи іншій місцевості і не тільки політсил, але й конкретних особистостей,- сазав Михайло Цимбалюк.

Михайло Цимбалюк вважає, що вибори в ОТГ, зокрема, дадуть оцінку діючій владі. Вона залежатиме від кількості депутатів, яких оберуть громади. 

Голова Львівської обласної організації “ВО “Батьківщина наголосив, що партія підтримує процес децентралізації, однак має застереження до процесу: як це відбувається зараз.

-Усі знають, як створюються ініціативні групи, як писались перспективні плани. Але найбільше насторожує те, що до цього часу не внесені зміни до Конституції, які б узаконили діяльність ОТГ, а також повноваження голів цих новоутворень. Сьогодні такого новоутворення, як ОТГ, в Конституції немає. І немає ані голови міської ані сільської ОТГ",  – наголосиа Михайло Цимбалюк. 

Довідка

23 грудня у п’ятьох об’єднаних територіальних громадах на Львівщині – Радехівській і Бібрській міських, Меденицькій та Лопатинській селищних і в Зимновідській сільській – відбудуться перші місцеві вибори.

Загалом проголосувати на перших місцевих виборах 23 грудня 2018 року на території Львівщини зможуть виборці 72 населених пунктів. Це – понад 48,7 тисячі людей. Усього ж у зазначених громадах буде обрано 130 депутатів і п’ятьох голів.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:25 10 липня 2020 р.

У Польщі розпочинають навчання американської армії: зі США перекинуть бронетанковий підрозділ

Навчання «Emergency Deployment Readiness Exercise», що відбуватимуться під командуванням Міністерства оборони США, покликані перевірити готовність американського війська до швидкої передислокації через Атлантику у рамках союзницької допомоги європейським країнам

Рубрика: Політика

20:28 9 липня 2020 р.

МЗС просить авіакомпанії не продавати квитки у країни, в які українці не можуть в'їхати

Міністерство проведе перемовини з Державіаслужбою і Міністерством інфраструктури, щоб обговорити, які дії слід вжити, щоб українці не потрапили в пастку на кордонах зарубіжних країн.

Рубрика: Політика

Останні новини

На Львівщині гастролерка обікрала будинок

Грози зі шквальним вітром і градом у Львівській області

У Львівській області за добу виявлено 119 інфікованих коронавірусом

З 1 вересня лікарям збільшать зарплату на 3,5 тисячі гривень

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу