На одне місце в ОТГ Львівщини претендує по кілька партійців, – політик

22:54 20 грудня 2018 р.

23 грудня на виборах у п’яти ОТГ Львівщини обиратимуть 130 депутатів. На одне вакантне місце претендує по кілька партійців.

Таку інформацію сьогодні, 20 грудня, під час засідання Громадського прес-центру "Вибори-2018" на тему: "Що перемагає на виборах в ОТГ 23 грудня: соціологічні рейтинги, адмінресурс чи фактор X?" озвучив голова Львівської обласної організації “ВО “Батьківщина Михайло Цимбалюк.

-128 кандидатів висунула "ВО «Батьківщина". Ці вибори відрізняються тим, що всі прекрасно розуміють – це останні вибори перед президентськими. Саме результати виборів в ОТГ є найкращими рейтингами в тій чи іншій місцевості і не тільки політсил, але й конкретних особистостей,- сазав Михайло Цимбалюк.

Михайло Цимбалюк вважає, що вибори в ОТГ, зокрема, дадуть оцінку діючій владі. Вона залежатиме від кількості депутатів, яких оберуть громади. 

Голова Львівської обласної організації “ВО “Батьківщина наголосив, що партія підтримує процес децентралізації, однак має застереження до процесу: як це відбувається зараз.

-Усі знають, як створюються ініціативні групи, як писались перспективні плани. Але найбільше насторожує те, що до цього часу не внесені зміни до Конституції, які б узаконили діяльність ОТГ, а також повноваження голів цих новоутворень. Сьогодні такого новоутворення, як ОТГ, в Конституції немає. І немає ані голови міської ані сільської ОТГ",  – наголосиа Михайло Цимбалюк. 

Довідка

23 грудня у п’ятьох об’єднаних територіальних громадах на Львівщині – Радехівській і Бібрській міських, Меденицькій та Лопатинській селищних і в Зимновідській сільській – відбудуться перші місцеві вибори.

Загалом проголосувати на перших місцевих виборах 23 грудня 2018 року на території Львівщини зможуть виборці 72 населених пунктів. Це – понад 48,7 тисячі людей. Усього ж у зазначених громадах буде обрано 130 депутатів і п’ятьох голів.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу