На неоголошеній війні на Донбасі полягли 1541 наших бійців і знищено 14600 окупантів, – Міноборони (відео)

22:14 11 квітня 2015 р.


Фото: tsn.ua

Помічник міністра оборони України й волонтер Тетяна Ричкова повідомила в суботу дані про втрати сторін неоголошеної війни на Донбасі, оприлюднені на Житомирському полігоні військовим аташе.

Помічник міністра оборони України й волонтер Тетяна Ричкова повідомила сьогодні, 11 квітня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«При моєму графіку роботи зовсім немає часу на відпочинок. На вулицю я виходжу тільки тоді, коли йду в міністерство оборони й повертаюся додому. Бачу траву, сонце й природу тільки перебуваючи у відрядженні в АТО або на навчальному полігоні.

І тут я з радістю дізнаюся, що потрібно їхати на Житомирський полігон на зустріч з військовими аташе. Одразу мільйон плюсів, можливість без кілометрової черги, в спокійній обстановці обговорити всі робочі моменти з Віктором Миколайовичем Муженком (начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України. – «ЩЛ»), здійснити пішу прогулянку, подихати свіжим повітрям, попрацювати з юристом КПДВ (Командування Повітряно-десантних військ. – «ЩЛ»), зустріти своїх друзів з 25-ї бригади (половина складу КВДВ), загалом – робота, поєднана з відпочинком.

Тепер по суті заходу. На Житомирському полігоні військовим аташе було проведено брифінг за структурою, завданням і функції ПДВ, характеристика навчального центру та підготовка особового складу, покликаного по мобілізації. Для себе дізналася деякі цікаві факти – що бій за ДАП (Донецький аеропорт. – «ЩЛ») тривав упродовж 242 днів, в той час як оборона Мінська тривала чотири дні, Брестської фортеці – 29 днів, Києва – 81 день, а Сталінграда – 200. Як я люблю говорити, «ВДВ – НЕ ПХД».

Статистика втрат за час проведення АТО (дуже боляче говорити це слово «статистика»): ЗСУ – 1205 чоловік, ПДВ – 336 чоловік, з боку окупантів (і це не може не радувати) – 14600 чоловік. Отримали державні нагороди 894 військовослужбовці, з них п’ятеро отримали звання Героя України.

Після огляду навчального полігону один з військових аташе сказав: «Ми були тут якийсь час назад, і все навчання виглядало показушним, а зараз видно зацікавленість особового складу та відмінну підготовку, і це все сьогодення, ми в захваті. Деякі вправи для нас нові, де ви їх перейняли?».

НГШ (начальник Генерального штабу. – «ЩЛ») відповів: «Це досвід, отриманий при виконанні бойових завдань в зоні АТО».

Всі зі сумом зітхнули й подумали про себе: «Краще б цього досвіду ніколи не було». Радує, що час фарбування трави і бордюрів закінчений. У нас є і буде найсильніша армія в світі! Бути добру!».

dailylviv.com

До теми

17:57 2 травня 2021 р.

У Великдень на головному цвинтарі Львова вшанували пам’ять загиблих Героїв

У світлий празник Воскресіння Христового на полі почесних поховань №76 Личаківського цвинтаря спільною молитвою вшанували пам’ять загиблих Героїв АТО, ООС, Небесної Сотні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу