На Майдані Незалежності – віче «Зупинимо капітуляцію»

13:48 6 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 798


Фото: bbc.com

У Києві тисячі людей вийшли на акцію протесту «Зупинимо капітуляцію» проти підписання українською владою «формули Штайнмаєра» щодо Донбасу.

Акція проходить на Майдані Незалежності. Віче організовує «Рух спротиву капітуляції». Біля стели Незалежності змонтовано сцену, на якій розгорнуто чорно-жовті банери з написами «Рух опору капітуляції. Мир після перемоги».

Люди здебільшого тримають в руках жовто-блакитні прапори або ж вкрили ними плечі. Поки збиралися учасники віче – зі сцени виступали музиканти з україномовними патріотичними піснями.

Перед початком акції люди вшанували пам'ять загиблих у боротьбі з російською агресією. На Майдані та поблизу нього чергують правоохоронці, представники поліції діалогу.

«Нинішнє віче – це громадсько-політична акція, це нагадування владі, що суспільство має свою точку зору щодо того, на яких умовах може бути досягнуто миру: ні в якому випадку не через капітуляцію, ні в якому випадку не через здачу українського інтересу», – підкреслила народний депутат з фракції «Європейська солідарність» Іванна Климпуш-Цинцадзе, яка також прийшла на віче.

За її словами, це мирна акція, яка «має бути почута у владних кабінетах». Напередодні організатори закликали усіх небайдужих громадян приєднатися до віча, кожен мав принести з собою жовтий скотч і жовті стрічки як символ опору капітуляції. Планується, що учасники акції висунуть ультиматум владі та обговорять стратегію і план подальших дій.

Про це повідомили в неділю, 6 жовтня, агенції новин «Укрінформ».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:15 21 жовтня 2019 р.

Львів співпрацюватиме з містами Великої Британії

Міський голова Львова Андрій Садовий обговорив з надзвичайним та повноважним послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс спільні проекти у сферах освіти, науки, екології та ІТ.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 384

20:57 17 жовтня 2019 р.

УГП взялася за контроль над владою в Галичині

Мета проекту «Контроль за владою» – забезпечення відкритості і прозорості виконання повноважень органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами та депутатами місцевих рад, сприяння доступу до публічної інформації. Про результати цього проекту говорили 17 жовтня на пресконференціях у Львові, Івано-Франківську і Тернополі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1050

10:19 17 жовтня 2019 р.

УГП знає ціну контролю за владою (відео)

Сьогодні, 17 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «Скільки коштує українцям контроль за владою?».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 681