На Львівщині діти працюють агітаторами

19:18 14 жовтня 2015 р.

У Самборі Львівської області агітаційні матеріали роздають діти орієнтовно 13-15 років. Серед матеріалів були газета, листівка та календарик. Про це повідомила ГМ «Опора».

Довготерміновому спостерігачу ОПОРи Наталії Галун вдалося поспілкуватися з відповідальним за розповсюдження цих агітматеріалів. Ним є кандидат в депутати до Самбірської міської ради Липак Олег, 1996 року народження, висунутий Конгресом Українських Націоналістів. Зі слів Липака, він не вбачає нічого незаконного у роздаванні агітаційної продукції дітьми.

"Володимир Дублянко, заступник керівника КУН, на запитання спостерігача хамовито відповів іншим запитанням: «А що дітям не можна агітувати?». Після цього, він погрожував, що напише на представника ОПОРИ заяву в міліцію і кинув слухавку",- інформують в ГМ "ОПОРА".


ОПОРА роз’яснює кандидатам, що відповідно до ч.3 ст.54 Закону України “Про місцеві вибори”  передвиборча агітація може здійснюватися в будь-яких формах та будь-якими засобами, що не суперечать Конституції та законам України. Стаття 188 Кодексу законів про працю не допускається прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років. За згодою одного із батьків або особи, що його замінює, можуть, як виняток, прийматись на роботу особи, які досягли п'ятнадцяти років. Волонтерською діяльністю діти від 14 до 18 також можуть займатися лише за згодою батьків (усиновлювачів), а  особи до 14 років не можуть бути волонтерами взагалі.

Довідка
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.


dailylviv.com

До теми

23:17 23 вересня 2020 р.

Кумівство у ВР: ухвалено закон, який забороняє депутатам усіх рівнів брати на роботу помічниками родичів і близьких осіб

Український парламент ухвалив закон, який забороняє депутатам усіх рівнів приймати на роботу помічниками родичів і близьких осіб. Такі вимоги на підставі закону "Про запобігання корупції" діють щодо держслужбовців та посадових осіб, однак досі не стосувалися народних обранців.

Рубрика: Політика

17:22 23 вересня 2020 р.

Військові конвертоплани США літатимуть над містами України (відео)

Сьогодні над Києвом пролетіли американські військові конвертоплани Bell V-22 Osprey. Летіли – низько, тож журналісти та поціновувачі авіації встигли зафільмувати ефектний політ.

Рубрика: Політика

17:19 23 вересня 2020 р.

Бомбардувальники США знову увійшли в повітряний простір України

Сьогодні, 23 вересня пара В-52H вчергове увійшла в повітряний простір України. Стратегічні бомбардувальники Повітряних Сил США супроводжують винищувачі Су-27 та МіГ-29 бригад тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України.

Рубрика: Політика

23:20 22 вересня 2020 р.

У райрадах на Львівщині скоротять більше половини працівників

У райрадах на Львівщині скоротять 50-60% працівників. Про це повідомив керівник обласного департаменту економічної політики Степан Куйбіда. Усе через проєкт постанови про утворення та ліквідацію районів в Україні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу