На Львівщині діти працюють агітаторами

19:18 14 жовтня 2015 р.

У Самборі Львівської області агітаційні матеріали роздають діти орієнтовно 13-15 років. Серед матеріалів були газета, листівка та календарик. Про це повідомила ГМ «Опора».

Довготерміновому спостерігачу ОПОРи Наталії Галун вдалося поспілкуватися з відповідальним за розповсюдження цих агітматеріалів. Ним є кандидат в депутати до Самбірської міської ради Липак Олег, 1996 року народження, висунутий Конгресом Українських Націоналістів. Зі слів Липака, він не вбачає нічого незаконного у роздаванні агітаційної продукції дітьми.

"Володимир Дублянко, заступник керівника КУН, на запитання спостерігача хамовито відповів іншим запитанням: «А що дітям не можна агітувати?». Після цього, він погрожував, що напише на представника ОПОРИ заяву в міліцію і кинув слухавку",- інформують в ГМ "ОПОРА".


ОПОРА роз’яснює кандидатам, що відповідно до ч.3 ст.54 Закону України “Про місцеві вибори”  передвиборча агітація може здійснюватися в будь-яких формах та будь-якими засобами, що не суперечать Конституції та законам України. Стаття 188 Кодексу законів про працю не допускається прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років. За згодою одного із батьків або особи, що його замінює, можуть, як виняток, прийматись на роботу особи, які досягли п'ятнадцяти років. Волонтерською діяльністю діти від 14 до 18 також можуть займатися лише за згодою батьків (усиновлювачів), а  особи до 14 років не можуть бути волонтерами взагалі.

Довідка
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.


dailylviv.com

До теми

20:06 25 лютого 2021 р.

"Свобода" вмиває руки від гендиректора НТА і Вголосу через його співпрацю з Тарасом Козаком

Колектив телеканалу НТА - також засуджує дії Романа Любицького з продажу телеканалу "Перший незалежний". Менеджер каже, що купівля-продаж відбулися без його участі.

Рубрика: Політика

13:16 25 лютого 2021 р.

Один нардеп-мажоритарник, обраний у Львівській області, проігнорував міжфракційне об'єднання "Львівщина"

Станом на кінець лютого 2021 року, депутати, обрані в одномандатних виборчих округах Львівської області, входять до складу рівно половини від усіх існуючих міжфракційних об'єднань Верховної Ради ІХ скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу