На Львівщину хочуть переїхати 4,6 тисяч жителів Криму й сходу України

09:49 2 червня 2014 р.


Фото: unian.ua

Як повідомив представник облдержадміністрації, на її гарячу лінію звернулися 1 292 сім'ї, які виявили бажання тимчасово проживати в області.

«Телевізійна служба новин» каналу «1+1» інформує сьогодні, 2 червня, в повідомленні «На Львівщину хочуть переїхати майже п'ять тисяч жителів Криму і Сходу України»:

«Збільшилася кількість бажаючих виїхати на тимчасове проживання з Донецької, Луганської та Одеської областей. 4,6 тисяч жителів Криму, Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської, Одеської та Запорізької областей мають намір виїхати на тимчасове проживання у Львівську область.

Як повідомив представник Львівської ОДА, всього на гарячу лінію місцевої облради звернулися 1 292 сім'ї, які виявили бажання тимчасово проживати в області. Прийняти біженців у своїх будинках готові більше 800 сімей.

На Львівщині відзначають збільшення кількості бажаючих виїхати на тимчасове проживання з Донецької, Луганської та Одеської областей. Нагадаємо, священик просить небайдужих допомогти з ремонтом центру для біженців із Сходу».

dailylviv.com

До теми

21:22 24 вересня 2020 р.

Влада забирає субсидії в половини людей, які їх отримували,- народний депутат у Львові

У законопроєкті про бюджет України на 2021 рік cкорочено витрати на субсидії для населення з 72 млрд грн до 36 млр грн. Це означає, що половина людей, які їх отримували, тепер не матимуть.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу