На Львівщину хочуть переїхати 4,6 тисяч жителів Криму й сходу України

09:49 2 червня 2014 р.


Фото: unian.ua

Як повідомив представник облдержадміністрації, на її гарячу лінію звернулися 1 292 сім'ї, які виявили бажання тимчасово проживати в області.

«Телевізійна служба новин» каналу «1+1» інформує сьогодні, 2 червня, в повідомленні «На Львівщину хочуть переїхати майже п'ять тисяч жителів Криму і Сходу України»:

«Збільшилася кількість бажаючих виїхати на тимчасове проживання з Донецької, Луганської та Одеської областей. 4,6 тисяч жителів Криму, Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської, Одеської та Запорізької областей мають намір виїхати на тимчасове проживання у Львівську область.

Як повідомив представник Львівської ОДА, всього на гарячу лінію місцевої облради звернулися 1 292 сім'ї, які виявили бажання тимчасово проживати в області. Прийняти біженців у своїх будинках готові більше 800 сімей.

На Львівщині відзначають збільшення кількості бажаючих виїхати на тимчасове проживання з Донецької, Луганської та Одеської областей. Нагадаємо, священик просить небайдужих допомогти з ремонтом центру для біженців із Сходу».

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу