На Львівщині зупинили політрейдерство ради НО "Майдан"

, 25 грудня 2013 р.

  • 0


Фото: facebook.com/euromaidanlviv/photos_stream

Громадський і молодіжний сектори Львівського Євромайдану налаштовані дуже радикально. Вони наполягають на тому, аби в раді НО "Майдан", яку зараз формують на Львівщині, були представлені всі сектори Євромайдану.

Про це сьогодні на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив співорганізатор Львівського Євромайдану Роман Брезіцький.

"Ведеться політична гра. Політики вирішили зрейдерувати раду. 7 чи 8 партій, з яких 4 представники ВО "Свобода", мали увійти в регіональну раду НО "Майдан". Але політсередовищу не вдасться заволодіти впливом у раді.Її керівний склад має бути з трьох рівних частин - політики, громадськість і молодіжний сектор,"- наголосив Роман Брезіцький.

Крім того, громадськість і молодь, за словами Брезіцького, проти жорсткої вертикалі побудови нової організації. Вони вважають, що це має бути надпартійна, надорганізаційна структура.


У четвер, 26 грудня, буде продовжено установче засідання майбутньої ради, повідомив Брезіцький.


Відео:

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:10 5 грудня 2019 р.

З Африки до Львова повернулося більше сотні українських миротворців

Сьогодні, на Львівщині, в одній з військових частин повітряного командування «Захід» хлібом та сіллю привітали військовослужбовців 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України, які більше шести місяців виконували бойові завдання у складі Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу