На Львівщині зупинили політрейдерство ради НО "Майдан"

15:11 25 грудня 2013 р.


Фото: facebook.com/euromaidanlviv/photos_stream

Громадський і молодіжний сектори Львівського Євромайдану налаштовані дуже радикально. Вони наполягають на тому, аби в раді НО "Майдан", яку зараз формують на Львівщині, були представлені всі сектори Євромайдану.

Про це сьогодні на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив співорганізатор Львівського Євромайдану Роман Брезіцький.

"Ведеться політична гра. Політики вирішили зрейдерувати раду. 7 чи 8 партій, з яких 4 представники ВО "Свобода", мали увійти в регіональну раду НО "Майдан". Але політсередовищу не вдасться заволодіти впливом у раді.Її керівний склад має бути з трьох рівних частин - політики, громадськість і молодіжний сектор,"- наголосив Роман Брезіцький.

Крім того, громадськість і молодь, за словами Брезіцького, проти жорсткої вертикалі побудови нової організації. Вони вважають, що це має бути надпартійна, надорганізаційна структура.


У четвер, 26 грудня, буде продовжено установче засідання майбутньої ради, повідомив Брезіцький.


Відео:

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу