На Львівщині завершили виготовлення уточнених списків виборців, – ЛОДА

11:05 23 жовтня 2014 р.


Фото: mykyiv.com.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, один примірник уточненого списку виборців на паперовому носії передається відповідній дільничній виборчій комісії до 23 жовтня включно, другий – зберігається у відділах ведення Державного реєстру виборців.

У прес-службі облдержадміністрації, повідомили в четвер «Щоденному Львову», що виготовлення уточнених списків виборців нашої області вже завершили. У повідомленні також конкретизують: 

«У зв’язку з проведенням в Україні позачергових парламентських виборів 26 жовтня, відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України», вчора, 22 жовтня, завершилось виготовлення уточнених списків виборців. За словами начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федора Алєйнікова, виготовляють уточнені списки виборців відділи ведення Державного реєстру виборців, на підставі відомостей суб’єктів подання, рішень відповідних виборчих комісій щодо утворення дільничних виборчих комісій спеціальних виборчих дільниць (у частині включення членів дільничних виборчих комісій до списків виборців на відповідній спеціальній виборчій дільниці), за наслідками розгляду заяв виборців, повідомлень дільничних виборчих комісій спеціальних виборчих дільниць про включення виборців до списку виборців на спеціальній виборчій дільниці, на підставі заяв членів окружних та дільничних виборчих комісій, а також рішень судів. Один примірник уточненого списку виборців на паперовому носії передається відповідній дільничній виборчій комісії до 23 жовтня включно. Другий примірник уточненого списку виборців зберігається у відділах ведення Державного реєстру виборців».

dailylviv.com

До теми

21:04 16 квітня 2021 р.

19 квітня обговорять додатки до кластерів "нормандської четвірки" щодо мінських домоленостей

Володимир Зеленський обговорив з президентом Франції і канцелкою Німеччини виконання домовленостей, які були досягнуті на зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» у грудні 2019 року в Парижі.

Рубрика: Політика

20:54 16 квітня 2021 р.

Меркель і Макрон змушують Зеленського виконувати мінські домовленості

Канцлерка Німеччини і президент Франції наголосили президенту України на необхідності повного втілення мінських домовленостей обома сторонами протистояння на Донбасі, а також заявили, що "Німеччина і Франція й надалі докладатимуть зусиль у "нормандському форматі".

Рубрика: Політика

12:03 16 квітня 2021 р.

Садовий запропонував відкрити у Львові Генконсульство США. Домовились, що почнуть з Американського дому

Америка готова й надалі співпрацювати з Україною та підтримувати її в антикорупційних зусиллях. Про це під час брифінгу у Львові сказала тимчасово повірена у справах США в Україні пані Крістіна Квін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу