На Львівщині завершили виготовлення уточнених списків виборців, – ЛОДА

11:05 23 жовтня 2014 р.


Фото: mykyiv.com.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, один примірник уточненого списку виборців на паперовому носії передається відповідній дільничній виборчій комісії до 23 жовтня включно, другий – зберігається у відділах ведення Державного реєстру виборців.

У прес-службі облдержадміністрації, повідомили в четвер «Щоденному Львову», що виготовлення уточнених списків виборців нашої області вже завершили. У повідомленні також конкретизують: 

«У зв’язку з проведенням в Україні позачергових парламентських виборів 26 жовтня, відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України», вчора, 22 жовтня, завершилось виготовлення уточнених списків виборців. За словами начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федора Алєйнікова, виготовляють уточнені списки виборців відділи ведення Державного реєстру виборців, на підставі відомостей суб’єктів подання, рішень відповідних виборчих комісій щодо утворення дільничних виборчих комісій спеціальних виборчих дільниць (у частині включення членів дільничних виборчих комісій до списків виборців на відповідній спеціальній виборчій дільниці), за наслідками розгляду заяв виборців, повідомлень дільничних виборчих комісій спеціальних виборчих дільниць про включення виборців до списку виборців на спеціальній виборчій дільниці, на підставі заяв членів окружних та дільничних виборчих комісій, а також рішень судів. Один примірник уточненого списку виборців на паперовому носії передається відповідній дільничній виборчій комісії до 23 жовтня включно. Другий примірник уточненого списку виборців зберігається у відділах ведення Державного реєстру виборців».

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу