На Львівщині зареєстрували 108 кандидатів у депутати

17:20 10 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У неділю, 22 грудня, на Жидачівщині й Мостищині, а 29 грудня на Стрийщині відбудуться місцеві вибори.

Про це повідомили у вівторок, 10 грудня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що, за словами начальниці відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату ЛОДА Зоряни Павлів, загалом в області територіальні виборчі комісії зареєстрували 108 кандидатів у депутати, які змагатимуться за 33 депутатські місця, а також чотирьох кандидатів на посаду сільського голови.

Зокрема, в Жидачівському районі відбудуться додаткові місцеві вибори в Облазницькій сільській раді (села Облазниця, Воля-Облазницька, Дунаєць, Жирівське, Корнелівка, Махлинець, Нове Село). Вона приєдналася до Гніздичівської селищної ради обʼєднаної територіальної громади. Голосування відбудеться у чотирьох одномандатних виборчих округах. Відтак на чотири депутатські місця тут кандидує семеро осіб.

У Мостиському районі пройдуть додаткові вибори у Мишлятицькій (села Мишлятичі, Ганьковичі, Конюшки, Липки, Тамановичі, Толуковичі) і Хідновицькій (села Хідновичі, Боратичі, Тишковичі) сільських радах. Ці ради приєдналися до Шегинівської сільської ради обʼєднаної територіальної громади. Тут зареєстровано 21 кандидата в депутати. Усього ж депутатських вакансій – сім.

А на Стрийщині відбудуться перші вибори у Нежухівській сільській обʼєднаній територіальній громаді. До складу цієї ОТГ увійшли Нежухівська сільська рада (села Нежухів, Райлів), Голобутівська сільська рада (село Голобутів), Завадівська сільська рада (село Завадів), Заплатинська сільська рада (села Заплатин, Діброва), Ланівська сільська рада (село Ланівка). Нежухівська сільська виборча комісія зареєструвала чотирьох кандидатів на посаду Нежухівського сільського голову і 80 кандидатів у депутати Нежухівської сільської ради. Вони претендують на 22 депутатських крісла.

Як інформував «Щоденний Львів», 29 грудня відбудуться перші вибори депутатів Нежухівської сільської ради і Нежухівського сільського голови Стрийського району.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми