На Львівщині залучатимуть до військових вишколів молодь

16:06 19 червня 2014 р.


Фото: gk-press.if.ua

Як повідомив у четвер голова обласної ради Петро Колодій, 26 червня у рамках фестивалю «Зашків – земля Героїв» відбудуться перші патріотичні навчання молоді.

Прес-служба обласної ради інформує сьогодні, 19 червня, в повідомленні «Молодь Львівщини залучатимуть до військових вишколів»:

«За пропозицією громадського активіста, представника Штабу зі збору та відправлення гуманітарної допомоги для військовиків – учасників антитерористичної операції (АТО), створеного при Координаційній раді, Андрія Рожнятовського, для молоді Львівщини потрібно організовувати курси з вивчення основ військової справи. Такий військовий вишкіл, зазначив Андрій Рожнятовський, молоді особи зможуть пройти вже найближчим часом на базі Яворівського полігону, де відбудеться військово-спортивний молодіжно-юнацький табір «Галицький щит».

Окрім теоретичного навчання про види зброї, учасників вишколу навчать поводитися з нею на практиці. Також планується, що фахівці медичної галузі ознайомлять молодь з інформацією про те, як правильно потрібно надавати першу медичну допомогу потерпілим.   

На цю пропозицію схвально відгукнулися голова Львівської обласної ради Петро Колодій та інші учасники засідання Штабу зі збору та відправлення гуманітарної допомоги для військовиків – учасників антитерористичної операції (АТО), яке відбулося напередодні, 18 червня. За словами очільника обласної ради, 26 червня у рамках фестивалю «Зашків – земля Героїв» відбудуться перші патріотичні навчання молоді. «Впевнений, що тему щодо патріотичного виховання молоді підхоплять в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного і долучаться до співорганізації таких навчань», – сказав Петро Колодій.

Крім того, представники громадськості також відзначили, що багато молодих людей, яких було мобілізовано до війська і навіть відправлено в зону бойових дій, подекуди навіть не тримали в руках зброї, а тепер їм доводиться з неї стріляти. Саме тому такий вишкіл сприятиме освоєнню хлопцями військових навиків і допоможе їм в разі необхідності».

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу