На Львівщині – загальний страйк (доповнено відеосюжетами)

10:16 2 грудня 2013 р.


Фото: zik.ua

Координаційна обласна рада оголосила також максимальну мобілізацію для підтримки Євромайдана в Києві.

УНІАН інформує сьогодні, 2 грудня, в повідомленні «У Львівській області оголошено загальний страйк»:

«Сьогодні, 2 грудня, у Львівській області оголошено загальний страйк. Як передає кореспондент УНІАН, таке рішення було прийнято увечері 1 грудня на черговому засіданні штабу Координаційної ради, яке провів голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

Колодій поінформував присутніх, що у Києві Штаб національного спротиву, який очолили лідери трьох опозиційних сил, закликав до загальнодержавного страйку.

«На виконання заклику Києва, штаб Координаційної ради Львівської області оголошує загальнообласний страйк. Працівники кожного підприємства, кожної організації та установи мають самостійно обрати форму страйку і виходити на львівський Євромайдан, що на проспекті Свободи біля пам’ятника Шевченку», – наголосив Колодій. 

Також голова Львівської обласної ради підкреслив, що «наша область оголошує максимальну мобілізацію людей до Києва на підтримку Євромайдану».

«Оголошуємо максимальну мобілізацію людей для виїзду до Києва. До списку тих, хто бажає їхати до столиці, не будемо вносити дітей, жінок і тих громадян, яким не виповнилося 20 років», – заявив Колодій.

Як повідомив керівник організаційного відділу Координаційної ради – депутат Львівської обласної ради Андрій Корнат, «ми організовуємо збір і відправлення людей до Києва. Напряму співпрацюємо зі штабами, створеними при кожній районній раді у Львівській області. До нас масово подають списки жителів різних населених пунктів області, які бажають виїжджати до Києва».

Корнат також поінформував, що до структури організаційного відділу Координаційного штабу долучилися і підприємці, які забезпечують збір коштів громадянам, які виїжджають на Євромайдан до Києва.

Своєю чергою, «ТСН.ua» інформує в понеділок: «Більше півтисячі автомобілів із прапорами України та ЄС вчора їздили Львовом. Клаксони не змовкали, а з салонів авто звучали вигуки «Слава Україні»,  у автопробігу взяли участь переважно молоді люди, дехто їхав цілими сім'ями».

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу