На Львівщині – вже 40 біженців із Донецької, Луганської та Одеської областей

18:50 8 травня 2014 р.


Фото: oa.edu.ua

Про це повідомила в четвер голова облдержадміністрації Ірина Сех.

Сорок чоловік із Донецької, Луганської та Одеської областей прибули на Львівщину, шукаючи спокою та захисту. Про це повідомила сьогодні, 8 травня, кореспондентові «Укрінформу» голова облдержадміністрації Ірина Сех.

«Львівщина прийняла майже половину усіх біженців із Криму – понад 2 тисячі чоловік. Тепер до них долучаються біженці із буремних міст Донеччини та Луганщини. Є вже і переселенці з Одеси. На допомогу людям, змушеним полишити свої домівки через загрозу життю, влада залучила понад 5 мільйонів позабюджетних коштів», – зазначила Сех.

За її словами, 8 травня до області прибуло 8 сімей – 40 осіб із південно-східних регіонів. Серед біженців – викладач університету з Луганська, вчителі, журналісти.

Зокрема, заступник головного редактора донецького інтернет-видання «ОстроВ» Ярослав Коушев та його дружина Олена, власкор інформагентства УНІАН у Донецьку. На Львівщині журналісти продовжують працювати у телефонному режимі та через інтернет.

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу