На Львівщині встановили білборд ззображенням майданівця Михайла Гаврилюка

11:03 6 лютого 2014 р.


Фото: /tyzhden.ua

На ньому – напис «Нація існує доти, доки існують люди, готові її захищати. Слава Україні! Героям Слава!».

Про це інформує прес-служба міської ради Рави-Руської. За словами її міського голови Ірини Верещук, яка була одним з ініціаторів встановлення білборда, конструкція встановлена на автомобільній дорозі регіонального значення Р40 «Рава-Руська – Судова Вишня».

Ірина Верещук повідомила також: «Цим білбордом ми хотіли показати, що в Україні є люди, справжні нащадки козаків, які готові до останнього відстоювати не лише свою честь та гідність, а й своєї країни та народу. Встановлюючи його ми намагалися ще раз нагадати, що найцінніше у кожного громадянина України є його країна, держава, за краще життя в якій ми повинні постійно боротися, бути готовими йти до кінця. Нам не потрібно боятися того, що буде з нами, якщо наважуватимемося добиватися кращого для себе та своїх дітей. Водночас повинні пам’ятати, чи зможемо пробачити собі, якщо стоятимемо осторонь в той час, коли наших братів та сестер викрадають, знущаються, катують та убивають».

Повідомляючи про це в четвер, «Тиждень» нагадує, що Михайла  Гаврилюка затримали під час сутичок на вулиці Грушевського у Києві «беркутівці», які знущалися над активістом Майдану, роздягнувши його та фотографуючись із ним. Пізніше в інтернеті з’явилося відео цих знущань.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу