На Львівщині восени джури змагатимуться роями

10:01 13 липня 2021 р.

Фото до новини

Всеукраїнський вишкіл «Джура-Прикордонник» цього року пройде у місті Великі Мости Львівської області на базі Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України.

Проведення Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник» заплановано з 12 по 17 вересня 2021 року. Про це повідомила Державна прикордонна служба України, пише Dailylviv.  

Організаторами «Джури-Прикордонник» є Міністерство молоді та спорту України, Державна прикордонна служба України, Львівська обласна державна адміністрація, а також громадські організації національно-патріотичного спрямування.

Учасниками вишколу «Джура-Прикордонник» є команди (рої) гри «Сокіл (Джура)» від прикордонних міст (районів, ОТГ), або таких, що знаходяться на лінії розмежування з окупованими (неконтрольованими) територіями України, а також команди від клубів «Юні друзі прикордонників». Кількість – до 350 осіб.

Рій (команда) складається з учнів віком від 14 до 17 років.

Склад рою (команди) – 10 осіб: 8 учнів (з них не менше 3 дівчат) та 2 керівники (виховники).

Вишкіл проходитиме на 4 локаціях: Кінологічний навчальний центр; військове стрільбище Кінологічного навчального центру; відділ прикордонної служби «Рава-Руська» Львівського прикордонного загону; відділення інспекторів прикордонної служби «Рава-Руська» (тип А) Львівського прикордонного загону.

Також на учасників вишколу чекатиме цікава розважально-пізнавальна програма з виїздом у історичні місця Львівської області, різноманітні конкурси, змагання тощо.

Нагадаємо, що перша всеукраїнська «Джура-Прикордонник» пройшла в 2017 році в Оршанці Черкаської області на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби. У ній взяли участь представники понад 70 прикордонних районів. Друга гра пройшла у 2018 році на базі Кінологічного навчального центру Держприкордонслужби у Львівській області (місто Великі Мости), в ній взяло участь близько 450 дітей. Третя «Джура-Прикордонник-2019» була наймасштабнішою з усіх проведених до цього ігор і проходила в містах Ізмаїл, Болград та у селі Приморське (Кілійського району). Усього у ній взяли участь понад 500 учасників з 18 прикордонних районів.

Кордон Україна-ЄС почали патрулювати на французьких Airbus Helicopter (відео)

На Львівщині планують відкрити п’ять нових пунктів пропуску на кордоні із Польщею

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів