На Львівщині учасникам неоголошеної війни надали 2234 земельні ділянки, – ЗМІ

10:40 10 квітня 2015 р.


Фото: novadoba.com.ua

За останні 10 місяців територіальні органи земельних ресурсів Львівської області та органи місцевого самоврядування надали захисникам Вітчизни 2234 земельні ділянки.

«За останні 10 місяців територіальні органи земельних ресурсів Львівської області та органи місцевого самоврядування виділили захисникам Вітчизни 2234 земельні ділянки. Загальна площа цих наділів становить 348,52 гектара. Про це інформує «Урядовий кур’єр». У його повідомленні також йдеться:

«Так, станом на 8 квітня учасникам АТО надано 1667 ділянок площею 189,90 га для ведення садівництва, 435 наділів площею 43,18 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 123 ділянки площею 114,53 га – для особистого селянського господарства і дев’ять площею 0,90 га – для індивідуального дачного будівництва. Натепер уже затверджено проекти землеустрою щодо надання військовослужбовцям та членам родин загиблих воїнів 721 земельної ділянки загальною площею 76,59 гектара.

Усього за цей період від учасників антитерористичної операції надійшло 3377 клопотань про отримання землі на Львівщині. Найбільше звернень щодо приватизації земельних ділянок учасниками АТО було подано у Пустомитівському (764), Яворівському (361), Жовківському (285), Бродівському (231), Миколаївському (213), Городоцькому (181), Кам’янко-Бузькому (169), Мостиському (159) та Золочівському (147) районах.

Фахівці органів земельних ресурсів та представники органів місцевого самоврядування усіляко допомагають учасникам АТО у реалізації їхніх конституційних прав на безоплатне отримання земельних ділянок. Технічну документацію на земельні ділянки для захисників Батьківщини розробляють у стислі терміни фахівці Львівської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру» та Львівського інституту землеустрою».

dailylviv.com

До теми

11:21 24 травня 2022 р.

Квиток в один кінець: на кораблях-ракетоносцях рф замість оригінальних поставили побутові китайські агрегати

Запроваджені проти країни-окупанта міжнародні санкції не дозволяють повноцінно обслуговувати та ремонтувати навігаційне обладнання і дизельне устаткування бойових кораблів флотилії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу