На Львівщині оголошено відкритий конкурс на посади керівників районів

14:00 26 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Зголошуватися закликають громадян України, які не досягли встановленого граничного віку перебування на державній службі – 65-ти років.

«Обласна державна адміністрація оголошує відкритий відбір кандидатів на посади голів Бродівської, Мостиської, Самбірської та Сокальської райдержадміністрацій. Документи від осіб, котрі виявили бажання взяти участь у конкурсі, прийматимуться до 10 грудня 2015 року», – повідомили сьогодні, 26 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували про подробиці:

«Зазначимо, що у відборі можуть взяти участь особи, які: є громадянами України; не досягли встановленого граничного віку перебування на державній службі (65 років); мають вищу освіту (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, магістр); мають загальний трудовий стаж роботи не менше п’яти років. Не допускатимуться до участі у конкурсі ті потенційні кандидати, щодо яких встановлені обмеження законами України «Про державну службу», «Про запобігання корупції» та «Про очищення влади».

Кандидатури на посади голів районних державних адміністрацій Львівщини відбиратиме конкурсна комісія, до складу якої входитимуть представники облдержадміністрації, інших місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також представники громадських організацій та експерти. Відбір нових керівників районів відбуватиметься у кілька етапів. Спершу особи, які бажають взяти участь у відборі, повинні подати Комісії наступні документи: заяву та згоду на обробку персональних даних (зразок заяви); аплікаційну форму (аплікаційна форма); копії документів про вищу освіту (із додатками до диплому); копію паспорта громадянина України; копію трудової книжки.

За результатами розгляду кандидати на посади голів районних державних адміністрацій допускаються до проведення тестування. Ті з них, які успішно пройшли тестування, запрошуються на співбесіду із членами конкурсної комісії.

Опісля, комісія затверджує список кандидатів, які можуть бути рекомендовані для призначення головою РДА. Кандидатури, відібрані конкурсною комісією, голова Львівської облдержадміністрації подасть на призначення Президентові України.

Нагадаємо, що відбір голів райдержадміністрацій на відкритому конкурсі ініціював голова Львівської ОДА Олег Синютка. До складу конкурсної комісії він також запросив представників Європейської Бізнес-Асоціації, ІТ-кластеру Львівщини та Українського католицького університету.

Контакти: відділ кадрової роботи та нагород апарату облдержадміністрації, тел. (032) 2999-119, 2999-597, 2999-492, email: kadryvd@loda.gov.ua (Львів, вулиця Винниченка, 18, кабінети 232 та 245). Детально із порядком попереднього відбору кандидатів на посади голів районних державних адміністрацій Львівської області можна ознайомитись за посиланням: /upload/users_files/1/upload/Documets/Rozp_852_poryadok.doc

Ключові слова: конкурс райони».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу